چهارشنبه, 6 بهمن 1400
منو اصلی

 

نگاهی به مشخصات محصول آتی مدیران خودرو؛

 

آریزو 5 جدید به ایران می آید

خودرو آریزو 5 جدید که به تازگی در بازار چین عرضه شده است به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می شود.  

آریزو 5 در بازار ایران به واسطه آپشن های کاربردی و موتور توربو توانمند خود در کنار شرایط فروش اقساطی و منعطف شرکت مدیران خودرو توانست جایگاه مناسبی در بازار خودرو ایران طی پنج سال گذشته به دست آورد.

مدیران خودرو در آستانه ورود خودرو آریزو 5 جدید به بازار ایران قسمتی از ویژگی های فنی آن را منتشر کرد که شامل موتور 1500 سی سی توربو شارژ در کنار گیربکس CVT 9 سرعته می باشد که این ترکیب قبلا در بین محصولات شرکت مدیران خودرو در آریزو 6 نیز بکار گرفته شده و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

 

آریزو 5 جدید


شتاب و قدرت بالاتر پیشرانه 1500 سی سی توربو طراحی شده توسط شرکت AVL اتریش، در کنار ویژگی های گیربکس CVT 9 سرعته جدید مانند: بهینه سازی انتقال قدرت، وزن کمتر و تعویض دنده روان تر و نرم تر نوید بخش رانندگی پر شتاب وهماهنگ تری را در مقایسه با نسل قبلی این خودرو می دهد.

بر اساس لیست آپشن های ارائه شده توسط شرکت مدیران خودرو موتور 1.5 لیتری توربو نصب شده روی خودرو آریزو 5 جدید 147 اسب بخار نیرو تولید می کند و تورک آن 210 نیوتن متر در دور موتور 5500 می باشد.

با توجه به مشخصات فنی ذکر شده در بالا و سایر آپشن هایی که در مقالات بعدی معرفی می شود انتظار می رود لذت سواری و سطح تکنولوژی بکار رفته در خودرو آریزو 5 جدید، آن را به انتخاب مناسبی برای جوانانی که به دنبال لذت بالای رانندگی و امکانات و آپشن های به روز هستند، تبدیل کند.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران