سه‌شنبه, 4 اردیبهشت 1397
منو اصلی

 

 


خواب‌های ب‌ام‌و برای مدل‌های الکتریکی M

 


تاریخ ثبت: 1396/03/24

 

نسل بعدی خودروهای M ب‌ام‌و شاید از تکنولوژی هیبریدی یا کاملاً الکتریکی بهره ببرند. این هفته کمپانی آلمانی اشاره‌هایی به این موضوع داشته است.  

مدیر تولید ب‌ام‌و در زمان عرضه‌ی 530e پلاگین هیبرید جدید به این نکته اشاره کرده که دنیای مدل‌های پرفورمنس M و متمرکز روی آینده‌ی i شاید یک روز با یکدیگر ادغام شوند.
او گفت:

اگر شما به خودروهای پلاگین هیبریدی نگاه کنید می‌فهمید اکثر مدل‌های فروشی ما دارای پکیج M اسپورت بوده‌اند. مردم به خودروهایی که بخشی از سیستم الکتریکی را دارند روی خوش نشان داده‌اند اما هنوز هم ظاهر و احساس پکیج M اسپورت را می‌خواهند.

او ادامه می‌دهد:

اگر ما چیزی یک خودرویی با پرفورمنس بالا یا سوپر اسپورتی الکتریکی بسازیم، چرا چیزی شبیه یک محصول iM نباشد؟


ب‌ام‌و قبلاً با عرضه مدل اسپورت i8 احساس پرفورمنس و سیستم پلاگین هیبریدی را درآمیخته است. این خودرو می‌تواند به مدد پیشرانه 3 سیلندر 1.5 لیتری و واحدی الکتریکی شتاب 4.4 ثانیه‌ای داشته باشد. ب‌ام‌و ادعا می‌کند این خودرو در چرخه ترکیبی تنها 2.1 لیتر سوخت مصرف می‌کند.


مدیر ب‌ام‌و در خاتمه می‌گوید صرف‌نظر از قوای محرکه، خودروهای آینده این برند همیشه به میراث لذت رانندگی خالص وفادار خواهند ماند:

من به شما یک‌چیز را قول می‌دهم و آن اینکه ب‌ام‌و خودروهایی الکتریکی تولید خواهد کرد که شتاب آن باعث ارتقای نام این برند خواهد شد و شما می‌توانید آن را در پیچ‌های پیست رانده و رفتاری همانند یک ب‌ام‌و داشته باشد.

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:137


 

دیدگاه کاربران