سه‌شنبه, 29 خرداد 1397
منو اصلی

 

 


فورد Expedition FX4 محصولی برای آفرود

 


تاریخ ثبت: 1396/03/28

 

بسیاری از خانواده ها شاسی بلندها را برای سفری لذت بخش با خانواده یا کاربری در این زمینه خریداری می کنند. شاسی بلندهایی که با ارتفاع بیشتر نسبت به خودروهای دیگر لذت سفر را دوچندان می کنند.  

طی سال های گذشته شاهد افزایش فروش و تقاضا شاسی بلندها یا همان SUVها بودیم. شرکت فورد پیشتر شاسی بلند فول سایز Expedition را معرفی کرد که فضای داخلی گسترده ای شامل حال آن شد.
به تازگی فورد اعلام کرده که نسخه ای از این محصول به نام Expedition FX4 مناسب مناطق آف-رود بوده و برخلاف آن که ابعاد بزرگی داشته باشد، توان بالایی می تواند از خود نشان دهد. بسیاری شاسی بلندها را برای آف- رود نیز خریداری می کنند، مدل هایی که برای شرایط خارج جاده بسیار مناسب بوده و می توانند عملکرد بزرگی از خود نشان دهند.
همانطور که از نام Expedition FX4 مشخص است با یک مدل پرتوانی از سوی فورد روبه رو هستیم. البته فورد ادعا می کند Expedition FX4 قابلیت کاملی در زمینه آفرود دارد.
با فناوری FX4 یا همان 4*4، شاسی بلند Expedition می تواند از چهار چرخ خود برای حرکت در جاده های ناهموار بهره گیرد که در نسخه استاندارد نمی توان شاهد بود. این بسته شامل tuned shocks آفرود، فناوری لغزش الکترونیکی در عقب، صفحه ترمز ماشین، زه جانبی و برخی دیگر اشاره داشت.
Expedition به سیستم Terrain Management Systemجدید شرکت فورد مجهز می شود تا رانندگان حالت داینامیک بهینه سازی شده ای در خودرو و هنگام رانندگی شاهد باشند. به گفته فورد، Expedition FX4 نسبت به مدل استاندارد 20 درصد بهینه سازی بیشتری جهت آفرود روی آن انجام گرفته است.
با کفی لاستیکی جهت پوششی در برابر گل و لای به فروش می رسد و به طور کلی محصولی ایده آل جهت آف-رود به شمار رود. عرضه در پاییز بوده اما قیمت نامشخص باقی مانده است.

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:130


 

دیدگاه کاربران