جمعه, 1 تیر 1397
منو اصلی

 

 


آغاز فروش محصولات اوپل در ایران

 


تاریخ ثبت: 1396/05/07

 

از هفته جاری، محصولات شرکت خودروسازی اوپل توسط ساپرا موتور به عنوان نماینده ی رسمی این شرکت آلمانی در ایران به فروش خواهد رسید.  

شرکت ساپرا موتور توانسته است نمایندگی رسمی محصولات اوپل در ایران را به دست آورد و از همین هفته، برخی از خودروهای این شرکت آلمانی در ایران به فروش خواهند رسید.

اوپل موکا

اولین خودرویی که توسط ساپرا موتور در ایران عرضه خواهد شد، کراس اور موکا (Opel Mokka) خواهد بود که در ۲ تیپ مختلف روانه جاده های کشور خواهد شد. کامل ترین نسخه این خودرو به پیشرانه توربوشارژ با قدرت ۱۵۲ اسب بخار مجهز است و نسخه دوم که با نام ادیشن (Edition) به متقاضیان تحویل خواهد شد، از پیشرانه توربوشارژ با توان خروجی ۱۴۰ اسب بخار بهره می برد.

اوپل اینسیگنیا

خودروی دیگری که در برنامه های ساپرا موتور جهت عرضه در بازار خودروی داخلی قرار دارد، سدان پرقدرت و لوکس اوپل با نام اینسیگنیا (insignia) خواهد بود که اخیرا فیس لیفت آن در آلمان رونمایی شده است.

هنوز اطلاعات دقیقی از شرایط فروش و قیمت محصولات اوپل در دسترس نیست. باید منتظر ماند و دید محصولات این خودروساز خوش نام آلمانی، می توانند در بازار خودروی ایران با رقبای قدرتمند خود رقابت کنند و سهمی از بازار ایران داشته باشند یا خیر.

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:215


 

دیدگاه کاربران