سه‌شنبه, 4 اردیبهشت 1397
منو اصلی

 

 


قیمت النترا GT 2018 توسط هیوندای اعلام شد

 


تاریخ ثبت: 1396/05/17

 

شرکت هیوندا یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون مدل های مختلفی را معرفی کرد و عرضه داشته است.  

، این شرکت که اخیرا النترا GT 2018 را معرفی کرد و حال به تازگی قیمت این هاچ بک نسبتا قدرتمند مشخص شد. ویژگی های قابلت وجهی برای این اتومبیل به کار گرفته شد که باید به چراغ LED دی تایم جلو، چراغ LED عقب، فضای داخلی با چرم باکیفیت و برخی دیگر اشاره داشت.

هنگامی که النترا GT 2018 توسط هیوندا معرفی شد توانست مورد توجه قرار گیرد و شرکت کره ای محصولی کوچک اما قدرتمند را برای طرفداران و مخاطبان طراحی نمود. در فضای داخلی سیستم سرگرمی اختصاصی هیوندا با پشتیبانی از آمازون الکسا، اندروید اتو و اپل کارپلی در نظر گرفته شد که در عمده خودروهای امروزی می توان شاهد آن بود. البته صفحه نمایش لمسی 7 اینچی به کار گرفته شد تا این قابلیت ها در آن قابل استفاده و کاربردی باشد.

متاسفانه هنگام معرفی از النترا GT 2018 شرکت هیوندا قیمت مدل های مختلف آن را مشخص نکرد اما به تازگی شاهد اعلام این جزئیات جدید هستیم. باتوجه به گفته شرکت هیوندا، النترا GT در نسخه پایه با گیربکس شش سرعته دستی قیمتی 19 هزار دلاری خواهد داشت. این قیمت در نسخه اتوماتیک به 20 هزار دلار افزایش پیدا می کند که افزایش قیمتی 1000 دلاری را نشان می دهد. مدل النترا GT اسپرت با گیربکس شش سرعته دستی 23 هزار دلار اعلام شد که همانند نسخه پایه در صورت افزوده شدن گیربکس شش سرعته اتوماتیک کلاچ دوگانه با افزایش قیمت 1000 دلاری یعنی 24 هزار دلار رو به رو می شود. هیوندا می گوید هر دو نسخه اسپرت النترا هاچ بک با پیشرانه 1.6 لیتری توربو GDI همراه هستند که در نسخه پایه پیشرانه 2.0 لیتری 4 سیلندر دریافت می کنند.

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:200


 

دیدگاه کاربران