سه‌شنبه, 3 مهر 1397
منو اصلی

 

 


همکاری پژو سیتروئن و چانگان برای تولید یک وانت جدید تا سال 2020

 


تاریخ ثبت: 1396/07/11

 

پس از خرید اوپل / واکسهال از جنرال موتورز، گروه خودروسازی پژو سیتروئن با امضای یک تفاهم نامه همکاری با شرکت خودروسازی چانگان، در حال گسترش فعالیت های خود می باشد.  

پس از خرید اوپل / واکسهال از جنرال موتورز، گروه خودروسازی پژو سیتروئن با امضای یک تفاهم نامه همکاری با شرکت خودروسازی چانگان، در حال گسترش فعالیت های خود می باشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این دو شرکت توافق کرده اند یک پلت فرم خودرویی جدید را مختص مدل های تجاری سبک طراحی کنند، پلت فرمی که قرار است در کارخانه دینگ ژو چانگان طراحی شود، از این پلت فرم قرار است بعدا برای ساخت یک پیکاپ یک تنی برای هر دو شرکت استفاده شود.
در شرایطی که این خودرو هنوز راه زیادی تا ورود به خط تولید دارد، طبق ادعای پژو سیتروئن و چانگان، این مدل باید با سخت گیرانه ترین استانداردهای جهانی انتظارات مشتریان سازگاری داشته و یک طراحی قوی، کیفیت بی نظیر و دوام و پایداری مثال زدنی داشته باشد.
مینگخو یوان، از مدیران ارشد چانگان در این مورد می گوید: "اولین همکاری مشترک برای تولید یک نسل جدید از این پیکاپ یک تنی فرصتی فوق العاده برای دو شرکت به منظور حضور فعال تر در بازارهای چین و دیگر کشورها می باشد. این یک دستاورد بزرگ و مهم در همکاری طولانی مدت بین گروه پژو سیتروئن و چانگان خواهد بود."
از سوی دیگر، پاتریس لوکاس، از مدیران پژو سیتروئن نیز در مورد این پروژه اعتقاد دارد: "این محصول در واقع مکمل مدل پیکاپ پژویی است که اخیرا در آفریقا رونمایی شده است، این خودرو نقشی اساسی در بازگشت ما به این سگمنت در حال رشد بازار امروز بازی خواهد کرد و بخشی از نقشه راه "Push to Pass" کمپانی می باشد."

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:128


 

دیدگاه کاربران