دوشنبه, 23 مهر 1397
منو اصلی

 

نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب

 

انتظار برای پاییز خودرویی در آفتاب

سایت نمایشگاهی شهر آفتاب آذر ماه سال جاری میزبان مهمترین رویداد خودرویی کشور و منطقه خواهد بود. بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی خودرو کشور و منطقه همچون سال گذشته در پایتخت برگزار می شود. نمایشگاه خودرو تهران (پاییز 96) از ششم تا دهم آذر ماه میزبان علاقه مندان و فعالان صنعت خودرو خواهد بود.  

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه؛ این رویداد مهم خودرویی در تاریخ 6 الی 10 آذر ماه 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار خواهد شد. پیش بینی ها و اخبار رسیده حکایت از آن دارد که در همان روزهای ابتدایی ثبت نام ، تمامی فضاهای اختصاص داده شده و تحت پوشش نمایشگاه به تولید کنندگان داخلی وخارجی واگذار شده است.

گفتنی است سال گذشته این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 80 هزار متر مربع و با استقبال گسترده و بی نظیر مردم و فعالین صنعت خودرو کشور روبرو شد. به طوری که طی 5 روز برگزاری نمایشگاه یک میلیون وچهارصد و شصت هزار نفر از این رویداد مهم بازدید کردند که در نوع خود می تواند یک رکورد به شمار رود.

امسال نیز با عنایت به اهمیت این رویداد، نمایشگاه خودرو تهران با استقبال گسترده فعالین این صنعت روبرو شده است. این در حالی است که امسال نسبت به سال گذشته تنوع بازار خودرویی کشور افزایش داشته است و همین مورد می تواند نقش مهمی در شور و حال بیشتر نمایشگاه خودرو امسال نسبت به سال گذشته داشته باشد.

در نمایشگاه خودرو  امسال تهران که در پاییز 96 برگزار می شود، شاهد اجرای برنامه های متنوع جانبی شامل؛ تست درایو، نشست خبری ، رونمایی از محصولات جدید ، حضور کلوپ ماکت و نمایش خودروهای مینیاتوری، نمایشگاه خودروهای کلاسیک ، آفرود ، موتور سیکلت های برقی و … خواهیم بود.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران