چهارشنبه, 22 آذر 1396
منو اصلی

 

 

شگفتانه کارمانیا درنمایشگاه خودروی تهران
کارمانیا به‌عنوان نماینده شرکت BYD چین، در اولین روز نمایشگاه خودروی تهران خوش درخشید و از محصول جدید خودبه نام S7 رونمایی کرد.

 


تاریخ ثبت: 1396/09/07

 

شرکت بی‌وای‌دی چین یکی از شناخته‌شده‌ترین خودروسازان چینی است که در طی یک سال اخیر از طریق شرکت کارمانیا حضور پررنگی در نمایشگاه‌های خودروی ایران داشته و در این مدت محصولات S6 و F3 را روانه بازار داخلی کرده است.  

به گزارش روابط عمومی صنایع خودرو سازی کرمان همزمان با افتتاح رسمی نمایشگاه خودروی تهران غرفه جذاب و دیدنی شرکت کارمانیا در سالن  A4 مجموعه شهر آفتاب آغاز به کار کرد . از ویژگی های این غرفه که مورد بازدید جمعی از مقامات و مدیران ارشد صنعت کشور قرار گرفت نمایش پیکره برش خورده S6، کیت هیبرید خودرو تانگ، موتور برش خورده خودرو F3،عرضه خودروی تمام برقی Ex و کشنده تمام برقی کمپانی خوشنام BYDبا حضور خبرنگاران و اهالی رسانه بود.

 

در این مراسم شرکت کارمانیا از عضو جدید سبد محصولات خود با نام BYD S7 نیز رونمایی کرد. خودروی S7 که به‌نوعی نسخه‌ی لوکس‌تر و قدرتمند‌تر مدل S6 به شمار می‌رود، از ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های متعددی در بخش فنی، رفاهی و ایمنی بهره‌مند است. از این رو می‌توان امید داشت محصول جدید در مقایسه با دیگر تولیدات این کشور در بازار ایران موفق‌ترظاهر گردد .

مدیران کارمانیا اعلام کرده‌اند این خودرودر طول برگزاری نمایشگاه خودروی تهران، با قیمت ۱۲۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان  پیش‌فروش می‌شود. پیش بینی میشود با توجه به حجم مراجعات و پرسشگری بازدید کنندگان استقبال از این خودروی نسبتا گران‌ قیمت چینی بالا باشد اما اینکه این بازیگر جدید جاده‌های ایران چه سهمی از تقاضای بازار خودرو را به سوی خود جلب خواهد کرد ، نیاز به تحلیل بیشتر و پایان نمایشگاه دارد .

نمایشگاه خودروی تهران از ۶ آذرماه کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده و همه روزه از ساعت 10 صبح تا 18میزبان بازدید کنندگان محترم خواهد بود .مراسم اختتامیه نمایشگاه جمعه ۱۰ آذرماه می باشد . علاقه‌مندان به صنعت خودرو فرصت دارند به مدت ۴ روز از این نمایشگاه و محصولات متنوع خودرو سازان داخلی و خارجی که در مجموعه شهر آفتاب تهران برگزار است ،دیدن کنند. توصیه می کنیم حتما از غرفه کارمانیا بازدید داشته باشید. 

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:83


 

دیدگاه کاربران