چهارشنبه, 22 آذر 1396
منو اصلی

 

 

میهمان نورسیده نمایشگاه خودرو
ریگان خودرو هم با عرضه محصولات جدید به نمایشگاه تهران آمد

 


تاریخ ثبت: 1396/09/07

 

شرکت خودروسازی ریگان خودرو به عنوان یکی از مجموعه های گروه صنعتی کرمان خودرو در روز اول نمایشگاه از دو محصول تولید داخل خود رونمایی کرد.  

به گزارش روابط عمومی صنایع خودرو سازی کرمان شرکت ریگان خودرو از خودروسازان نو ظهور مجموعه با حضور در نمایشگاه خودرو تهران اعلام موجودیت کرد .در گفتگوی فیمابین  با مدیر عامل محترم شرکت ابراز داشتند،این خودروها اصالت چینی داشته و متعلق به کمپانی های خودرو سازی هاتای و چانگ فنگ هستند. هاتای با خودروی C9 به بازار ایران می آید و قرار است که در ارگ جدید بم تولید شود. این خودروی کراس اوور به موتور ۱٫۵ لیتری توربو ۱۵۴ اسب بخار با گیربکس ۴ دنده اتوماتیک مجهز است. C9 دیفرانسیل جلو به امکاناتی نظیر کروز کنترل، سنسور نور، سانروف، شش کیسه هوا، استارت دکمه ای، تودوزی چرم مصنوعی، سیستم تهویه دوگانه، دوربین عقب، سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری و…. مجهز است. این خودرو در بازار چین قیمتی حدود ۱۱۶ هزار یوآن دارد که پس از تولید توسط ریگان خودرو،  در محدوده قیمتی ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.


دیگر محصول شرکت ریگان خودرو از برند چانگ فنگ به نام لئوپارد CS10 است. این خودرو به موتور دو لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخار با گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر مجهز می باشد. این خودرو هم به امکاناتی نظیر کروز کنترل، سنسور نور، سانروف، شش کیسه هوا، استارت دکمه ای، تودوزی چرم مصنوعی، سیستم تهویه دوگانه، دوربین عقب، سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری و…. مجهز است. در حال حاضر نسخه دنده ای CS10 فروش بالایی را در بازار چین دارد و احتمالا نسخه اتوماتیک آن با قیمتی حدود ۱۲۵ هزار درهم در چین عرضه می شود. این خودرو با ورود به خط تولید ریگان خودرو در محدوده قیمتی ۹۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد.

علاوه بر دو محصول ذکر شده ، شرکت ریگان خودرو اقدام به عرضه خودرو جدیدی به نام  T210از سری برند کوپه نموده است . طبق اعلام سایت های چینی این خودرو قرار است به صورت رسمی معرفی و فروش آن در کشور چین توسط زوتی آغاز گردد .علاقه مندان به آشنایی با این خودروها می توانند از ششم تا دهم آذر ماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به نمایشگاه خودرو تهران واقع در شهر آفتاب مراجعه و از غرفه شرکت ریگان خودرو در سالن ملل و محصولات جدید،جذاب و متنوع این خودرو ساز بازدید بعمل آورند.

 

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:218


 

دیدگاه کاربران