دوشنبه, 23 مهر 1397
منو اصلی

 

 

لکسوس از مدل پنج سرنشین LX570 رونمایی کرد

لکسوس در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2017 از نسخه پنج سرنشین LX570 چهار چرخ فعال خود رونمایی کرد.  

 زیر بدنه این خودروی پنج سرنشین همان مدل سه ردیفه آن قرار دارد. در واقع نیروی این خودرو از موتور 5.7 لیتری V8 با قدرت 270 کیلووات و گشتاور 550 نیوتون متر تامین می شود که به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل می شود.
در حالی که مدل هشت سرنشین این خودرو تنها 1266 لیتر فضا پشت صندلی های ردیف دوم دارد، این مدل پنج سرنشین دارای 1430 لیتر فضای کاربردی است. لکسوس اعلام کرده که فضای مازاد این خودرو می تواند پاسخ گوی خانواده های کوچک تری باشد که سرنشینان کم تر از هشت نفر از خودرو استفاده می کنند.
این خودروساز پیش بینی می کند مالکان این خودرو به جای سوار کردن کودکان در خودرو، از فضای بیش تر آن برای قرار دادن چوب های گلف، چوب اسکی، دوچرخه یا چیزهای دیگر استفاده کنند.
لکسوس LX570 دو ردیفه تنها در یک نسخه عرضه می شود که تقریبا تمام خریداران خواهان آن هستند. این خودرو با تودوزی تمام چرم، کنترل دمای چهار محیطه، مونروف و در صندوق عقب برقی عرضه می شود. کمک پارک، به همراه دوربین دید محیطی و مانیتور نقاط کور و هشدار برخورد عقب به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند.
هشدار تغییر مسیر، نور بالای خودکار و کروز کنترل انطباقی همگی به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند.
یک نمایشگر سرگرمی 12.3 اینچی روی داشبورد این خودرو تعبیه شده که در نسخه سه ردیف آن نیز موجود است و مالکان می توانند به عنوان بخشی از برنامه Enform Remote لکسوس، از طریق تلفن همراه خود از راه دور استارت زده و خودروهای خود را خنک یا قفل کنند.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران