دوشنبه, 23 مهر 1397
منو اصلی

 

 

عرضه قطعات اصلی کرمان موتور در بازار چراغ برق

معاون بازرگانی شرکت بم خودرو اعلام کرد: با افتتاح اولین فروشگاه عرضه قطعات اصلی شرکت کرمان موتور در محدوده خیابان اکباتان تهران، این شرکت تلاش گسترده ای را برای حفظ سهم بازار قطعات یدکی خودروهای تولیدی خود به کار گرفته است.  

به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان خودرو  حسین روانبدمعاون بازرگانی شرکت خدمات و تجارت بم خودرو  در مراسم افتتاحیه این فروشگاه با بیان این مطلب افزود: با توجه به تقاضای بازار مصرف وافزایش خودروهای تولیدی شرکت کرمان موتور در سطح کشور و نیاز به قطعات یدکی، این شرکت در تلاش است تا با ایجاد فروشگاههایی در تهران و همچنین مراکز استانها در راستای تامین نیاز مشتریان و افزایش رضایت آنان گام های اساسی بردارد.
وی با بیان اینکه اولین فروشگاه مرکزی عرضه قطعات یدکی توسط این شرکت طی ماههای گذشته در خیابان آزادی تهران راه اندازی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه پیش بینی می شد از این پس روند واردات قطعات مورد نیاز محصولات شرکت کرمان موتور توسط فعالان بازار افزایش یابد، در صدد برآمدیم تا با توسعه شبکه های فروشگاهی اقدام به عرضه قطعات یدکی اصلی و استاندارد در سطح بازار کنیم.
روانبدافزود: برای پذیرش نمایندگی های عرضه قطعات شرایط سختگیرانه ای در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر بیشتر قطعات مورد نیاز خود را از فروشگاههای مجاز شرکت تهیه کنند.
وی تصریح کرد: در ادامه فعالیت ها برای عرضه قطعات اصلی، در تلاش هستیم تا سیستم تایید اصالت قطعات را نیز با هدف اطمینان بخشی بیشتر به مشتریان اجرا کنیم.
معاون بازرگانی بم خودرو اظهار داشت. در حال حاضر شبکه نمایندگی های مجازشرکت کرمان موتور نیز آماده ارائه قطعات اصلی مورد نیاز مشتریان است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته روند تامین این قطعات با جدیت و سرعت بیشتر ادامه خواهد یافت.
وی در پایان اشاره نمود متقاضیان اخذنمایندگی فروش قطعات یدکی میتوانند جهت ثبت نام به سایت بم خودرو به آدرس www.bamkhodro.com مراجعه نمایند.
 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران