سه‌شنبه, 3 مهر 1397
منو اصلی

 

 


معرفی فیس‌لیفت بیوک انویژن در چین

 


تاریخ ثبت: 1396/10/12

 

بیوک بی‌سروصدا نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ کراس‌اوور انویژن را در چین معرفی کرده است.  

 در این فیس‌لیفت تغییراتی جزئی در نمای جلویی خودرو ایجاد شده که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به طرح جدید جلوپنجرهٔ موسوم به بال پرواز اشاره کرد که یادآور محصولات جدیدتر بیوک مانند انکور، انکلیو و لاکراس است. علاوه بر این، طراحان بیوک برای انویژن جدید سپر جلوی اسپرت‌تری را با تریم کرومی بیشتر در نظر گرفته‌اند. تغییرات ظاهری این خودرو تا قسمت عقب هم ادامه پیدا کرده است به‌نحوی‌که در این قسمت شاهد چراغ‌های LED با طراحی جدید و طرح جدید بخش زیرین آن‌ها هستیم. بیوک می‌گوید این تغییرات موجب ایجاد نمایی سه‌بعدی در انویژن شده است.

تغییراتی داخلی انویژن اما جزئی است و صرفاً به ارائهٔ یک سیستم اطلاعاتی-سرگرمی بروز شده بسنده شده است که امکانات جدید و بیشتری را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. برای انویژن دو پیشرانهٔ مختلف قابل انتخاب خواهد بود. مدل پایه به یک پیشرانهٔ 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که 165 اسب بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند درحالی‌که خریداران می‌توانند پیشرانهٔ قوی‌تر 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ را هم برای این کراس‌اوور آمریکایی سفارش دهند. این موتور 255 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور دارد که افزایشی جزئی را نسبت به قبل تجربه کرده است.

نیروی این موتور توسط یک گیربکس 9 سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ‌ها انتقال پیدا می‌کند. انویژن جدید به لطف قدرت و گشتاور بیشتر موتور 2 لیتری می‌تواند ظرف 8.2 ثانیه از صفر به سرعت 96 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند که افزایش 0.2 ثانیه‌ای را نسبت به نمونهٔ پیش از فیس‌لیفت نشان می‌دهد. همان‌طور که اشاره شد فیس‌لیفت بیوک انویژن فعلاً در چین معرفی شده است اما احتمالاً به‌زودی در ایالات‌متحده هم عرضه خواهد شد. البته فعلاً صحبت خاصی در این مورد مطرح نشده است.

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:85


 

دیدگاه کاربران