چهارشنبه, 2 آبان 1397
منو اصلی

 

 

باز هم انتشار تیزری از هیوندای ولوستر جدید

هیوندای نسل دوم هاچ بک ولوستر را در ماه ژانویه رونمایی خواهد کرد و حتی ممکن است این خودرو در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت نیز به نمایش درآید.  

این خودروساز در جدیدترین تیزر از ولوستر، قبل از روشن کردن LEDهای دارای الگوهای متغیر روی بدنه خودرو، به خوبی نیم رخ آن را نشان داده است.
مهندسان هیوندای ظاهر ولوستر را مخصوصا در نیم رخ برای نسل جدید تغییر نداده اند. بزرگ ترین تغییرات این خودرو در قسمت پشت آن هستند که شکلی منحنی تر دارد. یک پانل شیشه ای بزرگ تر بین ستون های B و C می تواند به بهبود دید در هنگام تغییر مسیر کمک کند.
در قسمت جلوی ولوستر طراحی تیزتر و هماهنگ با ویژگی های اسپرت این خودرو تعبیه شده است. کاپوت این خودرو نیز در قسمت جلو کوتاه تر به نظر می رسد که باعث ظریف تر دیده شدن دماغه آن می شود.
قسمت پشت این خودرو نیز دارای لبه هایی تیزتر از مدل کنونی است. هم چنین چراغ های عقب بزرگ تر این خودرو کمی جذاب تر از مدل کنونی آن هستند.
ولوستر در زمان عرضه دارای دو گزینه موتور خواهد بود که با الانترا GT مشترک است. مدل پایه این خودرو دارای موتور دمش طبیعی 2.0 لیتری با قدرت 161 اسب بخار و گیربکس دستی یا اتوماتیک شش سرعته خواهد بود. مشتریانی که در پی قدرت بیش تر هستند می توانند موتور توربوشارژ 1.6 لیتری 201 اسب بخاری با گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته را سفارش دهند.
 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران