چهارشنبه, 2 آبان 1397
منو اصلی

 

 

مینی ون جدید «هیوندای» با 12 صندلی رونمایی شد

محصول مینی ون کمپانی خودروسازی هیوندای که اخیرا نسخه جدید آن رونمایی شده است، در بازار ایالات متحده آمریکا تحت عنوان Grand Starex معرفی شده و همچنین در سایر بازارهای جهانی با نام‌های i800، iLoad و همچنین با نام H1 تولید شده و به مشتریان عرضه می‌شود.  

این محصول جدید هیوندای اما بیشتر از همه با نام Grand Starex شناخته شده است که حالا یک نسخه جدید در مدل‌های 2018 خود دریافت کرده است که امکان دریافت چهار ردیف صندلی با قابلیت حمل 12 سرنشین را خواهد داشت.

مدل جدید اتومبیل که همچنان در نسل دوم قرار دارد، بیش از 1 دهه می‌شود که وارد بازارهای جهانی شده است، اما در حال حاضر یک چهره جدید دریافت کرده و می‌تواند بار دیگر بازار فروش خود را تقویت کند که در این زمینه می‌توان به طراحی جدید جلوپنجره اتومبیل، چراغ‌های جدید پیشانی و همچنین استفاده از تجهیزات جدید در داخل کابین اشاره داشت که شامل یک غربیلک فرمان جدید، صفحه نمایشگر 8 اینچی لمسی هوشمند و تریم‌های جدید داخلی می‌شود.

این خودرو به عنوان یک برند تجاری، در زیر کاپوت خود از یک پیشرانه 2.5 لیتری توربودیزل سود می‌برد که نسخه 138 اسب بخاری آن با حداکثر خروجی گشتاور 352 نیوتن متر به یک جعبه دنده 6 سرعته دستی متصل می‌شود، اما یک نسخه 172 اسب بخاری هم وجود دارد که حداکثر خروجی گشتاور آن به عدد 450 نیوتن متر رسیده و از یک جعبه دنده 5 سرعته اتوماتیک برای دریافت و انتقال نیروی خود به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل استفاده خواهد کرد.
در پایان گفتنی است که این خودرو در مدل‌های پایه خود به قیمت حدودا 20 هزار دلاری عرضه خواهد شد، این درحالیست که سیستم چهارچرخ محرک اتومبیل به عنوان یک گزینه استاندارد به مشتریان ارائه می‌شود.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران