چهارشنبه, 2 آبان 1397
منو اصلی

 

 

هیوندای ولوستر جدید چگونه خواهد بود؟

هیوندای تصاویر تیزری از نسل جدید هیوندای ولوستر را منتشر کرده است. اگرچه برخی از این تصاویر را قبلاً دیده‌ایم اما در یکی از آن‌ها می‌توانیم شمه‌ای از طراحی آینده این خودروی کره‌ای را مشاهده کنیم.  

برخلاف دیگر تصاویر هیوندای تنها رندری از کابین نسل دوم ولوستر را منتشر کرده اما در همین تصویر نیز تغییرات عمده‌ای را می‌بینیم. مهم‌ترین تفاوت این کابین تریم دوگانه است. طرف راننده قرمزرنگ بوده و طرح روشن آن به بالای داشبورد رسیده و در طرف سرنشین نیز طرح خاکستری روشن کار شده است. هنوز مشخص نیست که آیا مدل تولیدی نیز چنین طرح انرژیکی خواهد داشت یا خیر اما این رندر نشانه‌ای خوب است.

کابین هیوندای ولوستر
طرح کلی کابین نیز تغییر کرده است. هم‌اکنون شاهد طرح چندضلعی اطراف پشت آمپرها بوده و موقعیت کنترل‌های کابین نیز به سمت راننده متمایل شده است. برخی از دکمه‌ها حالت برآمده نسبت به داشبورد داشته و صفحه‌نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی نیز بالای این پله قرار گرفته است.

هیوندای ولوستر
تصاویر قبلی تیزری نیز پیش‌نمایش خوبی از طرح بیرونی ولوستر جدید بوده‌اند. البته تغییرات رخ داده در ظاهر این خودرو به اندازه تغییرات کابین شدید نیستند. بزرگ‌ترین بازنگری طراحی بیرونی ولوستر جدید به بخش عقب مربوط می‌شود.

هیوندای ولوستر
احتمالاً ولوستر جدید در زمان عرضه از پیشرانه‌های الانترا GT استفاده خواهد کرد. پیشرانه پایه این خودرو احتمالاً نمونه 2 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 161 اسب بخار به همراه یک گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک خواهد بود. افرادی که خواهان قدرت بیشتر باشند باید پیشرانه 1.6 لیتری توربوی 201 اسبی را به همراه گیربکس 6 سرعته دستی یا 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک انتخاب نمایند.


همچنین مدل پرچمدار ولوستر N نیز در حال توسعه است. این مدل دارای پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربوی i30 N با قدرت 242 اسبی در نسخه استاندارد و قدرت 271 اسب بخاری در نسخه پرفورمنس خواهد بود.


هیوندای هنوز زمان معرفی نسل جدید ولوستر را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد با توجه به افزایش رندرهای منتشر شده شاید در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی ولوستر جدید را ببینیم.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران