یکشنبه, 1 مهر 1397
منو اصلی

 

 

نوروز 97 آغازی برای سفرهای ایمن
امدادگران کرمان موتور در جاده های سبز

 


تاریخ ثبت: 1396/12/26

 

نشست خبری امداد نوروزی کرمان موتور با حضور جمعی از مدیران صنایع خودروسازی کرمان و شرکت خدمات تجارت بم خودرو و اصحاب رسانه صبح امروز در محل تعمیرگاه مرکزی کرمان موتور برگزار شد.  

در این همایش آقای مهندس محمودی معاونت خدمات امدادرسانی و تعمیرگاه های مرکزی ضمن خوش آمد گویی و تبریک فرارسیدن نوروز باستانی اعلام نمود طرح خدمات امداد نوروزی سال 97 شرکت از تاریخ 27 اسفندماه 96 آغاز  و تا 17 فروردین 97 در بیش از 110 پایگاه شبانه روزی در تمامی جاده های مواصلاتی کشور استقرار خواهد یافت. همچنین کارشناسان فنی مرکز تماس واحد امداد از طریق شماره 021/42724 آماده پاسخگویی به تماس های مشتریان، اعزام امدادگران و ارائه مشاوره های فنی به هموطنان و مشتریان محصولات کرمان موتور خواهند بود.

متذکر میگردد به منظورارتقاء کیفیت خدمت رسانی به مشتریان و کاهش زمان انتظار، واحد امداد شرکت کرمان موتور طی تفاهم نامه ای با شرکت رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی  اقدام به ایجاد 2300 پایگاه مشترک سیار نموده است. لازم به یادآوری است بازرسان واحد امداد با نظرسنجی و پایش کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری به نحوه امداد رسانی واحدهای امدادی کنترل و نظارت خواهند نمود.آقای محمودی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در زمینه تضمین موجودی قطعات اطمینان دادند برابر استانداردها و دستورالعمل های تعریف شده کلیه خدمات  فنی و تعمیراتی و قطعات مورد نیاز در پایگاه های امدادرسانی فراهم است و چناچه ضرورت انتقال خودرو به تعمیرگاه ها و نمایندگی های مراکز استان باشد تأمین محل اقامت برای آرامش مسافران در راه مانده را به عهده  خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به سوألی در مورد چگونگی اخذ وجوه خدمات گارانتی و تعمیرات ابراز داشتند هیچ افزایشی در تعرفه ها ایجاد نشده و مبالغ دریافتی همانند گذشته خواهد بود.، ایشان با یادآوری اینکه کارشناسان و متخصصان امداد جاده ای توانایی تعمیر کلیه محصولات گروه را دارند تصریح کرد برای جلوگیری از کلاهبرداری مراکز غیر مجاز و افراد سودجو که با استفاده از نام تجاری شرکت در گذشته اقدام به فروش کارت طلایی نموده اند ضروری است هموطنان گرامی در صورت مواجهه با چنین مواردی با شماره 42724-021 تماس و مراتب را به بازرسان شرکت گزارش و یا از طریق وب سایت رسمی شرکت به آدرس www.kermanmotor.ir   و  www.kermanmotor.com  از اصالت نمایندگی اطلاع حاصل نمایند.

 

به اطلاع عموم مشتریان شرکت کرمان موتور میرساند این شرکت تا کنون فعالیتی در خصوص ارائه کارت های اشتراکی یا کارت طلایی نداشته و در صورت اقدام در آینده جزئیات آن را از طریق سایت رسمی به اطلاع مشتریان  خواهد رساند.

روابط عمومی

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:173


 

دیدگاه کاربران