دوشنبه, 23 مهر 1397
منو اصلی

 

 

مراسم تحویل اولین سری BYD F3

اولین خودرو های BYD F3 طی مراسمی ظهر روز سه شنبه 97/3/8 به خریداران محترم تحویل شد.  

این مراسم با حضور مدیر عامل شرکت خودروسازی کارمانیا جناب آقای سالاری شریف، مدیران شرکت و جمع کثیری از خبرنگاران و مشتریان در محل نمایشگاه مرکزی شرکت برگزار شد. 

مراسم با سخنرانی مدیرعامل شرکت آغاز شد و سپس با تحویل خودورها و تقدیم هدایایی به رسم یادبود به مشتریان محترم ادامه یافت. پس از تحویل خودروها به مشتریان نشست خبری با حضور مدیران شرکت خودروسازی کارمانیا و خبرنگاران رسانه های خودرویی برگزار شد. 

 

سالاری در رابطه با افزایش قیمت F3 تصریح کرد: افزایش قیمت اف3 به دلیل تغییر نرخ ارز و روند رو به رشد در بازار ارز بوده و حتی افزایش دستمزد نیز لحاظ نشده است. همچنین چون استانداردسازی خودرو باعث توقف تولید شده بود افزایش قیمت ناگهانی انجام شد در غیر این صورت افزایش قیمت گام به گام و به موازات نرخ ارز انجام می شود.

خودروی BYD F3 که یک سدان متوسط با امکانات مناسب و ویژگیهای فنی شاخص است که توانسته است تاییدیه استانداردهای 85 گانه را کسب کرده است و در بازار با استقبال  گسترده ای مواجه شده است.

سالاری در پایان با توجه به تغییر نرخ ارز به 4200 تومان از افزایش قیمت بی وای دی اس7 خبر داد و خاطرنشان کرد: قیمت S7 نیز حدود 160 میلیون خواهد بود.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران