دوشنبه, 23 فروردین 1400
منو اصلی

 

مرعشی:سخنگوی حزب کارگزارن

 

راوی شایعه معرفی نامزد مجزا از اصلاح‌طلبان از سوی کارگزاران منافق است

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: کارگزاران و جریان اصلاحات یک نامزد مشترک را وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهند کرد.  

 سیدحسین مرعشی درباره انتقاداتی که به نهاد اجماع‌ساز اصلاحات مبنی بر فردمحور بودن آن وارد می‌شود، گفت: ما در این نهاد عضو حقیقی نداریم و همه نماینده احزاب هستند و صرفا قرار است جمعی به عنوان مشاور دعوت شوند که شنیدم نام من هم در آن گنجانده شده است و من خبر نداشتم، اگر جلسه‌ای تشکیل شد و من هم به عنوان مشاور در آن شرکت کردم می‌توانم درباره آن توضیح دهم.
او درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود هم ادامه داد: برنامه‌های حزب کارگزاران سازندگی به صورت مدون در حال جلو رفتن است و نامزدهای خود را هم مشخص کرده که اسامی آنها پس از بررسی توسط شورای نگهبان منتشر خواهد شد، البته برنامه‌ها ممکن است تا دو هفته دیگر رونمایی شود.
مرعشی در این باره که آیا کارگزاران خارج از جریان اصلاحات نامزدی ارائه خواهد کرد؟ گفت: این شایعه و راوی این شایعه یک منافق است و کارگزاران و جریان اصلاحات یک نامزد مشترک را وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خواهند کرد؛ اما تا قبل از بررسی شورای نگهبان درباره هیچ فردی صحبت نخواهیم کرد.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران