دوشنبه, 1 مرداد 1403
منو اصلی

 

 

فروش و بازاریابی کرمان موتور مطرح کرد : رونمایی از آزرا تا پایان بهمن‌ماه

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور از رونمایی آزرا تا پایان بهمن ماه خبر داد و اظهار کرد: در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودروی توسان پس از الانترا هستیم.  

حسن اکبری با بیان اینکه نمایشگاه خودرو اصفهان با پیش فروش هیوندای الانترا تولید داخل مصادف شد، گفت: به علاوه J4 به عنوان خودروی جدید دیگر کرمان موتور در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد تا نظرات مردم درباره این خودرو را نیز دریافت کنیم و از این نظر نمایشگاه اصفهان برای ما اهمیت بسیاری داشت.

او در ادامه با اشاره به اینکه بعد از نمایشگاه در هفته آینده اولین سری هیوندای اکسنت را تحویل می‌دهیم، تاکید کرد: تا پایان ماه هیوندای آزرا را رونمایی خواهیم کرد.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور به استقبال از پیش فروش الانترا  اشاره و تصریح کرد: در واقع در مورد این محصول با سونامی فروش روبه رو شدیم و ظرفیت‌ها بسیار سریع تکمیل شد.

اکبری به شرایط ویژه فروش دهه فجر اشاره کرد و گفت: سری آخر الانترای وارداتی نیز در این طرح عرضه می‌شود.

او با بیان اینکه در حال حاضر شرایط فروش برای 90 درصد محصولاتمان باز است، تصریح کرد: بعد از تولید الانترا، در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودروی توسان هستیم و به نظر می‌رسد در نیمه اول سال 2019 تولید این محصول را آغاز کنیم.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور درباره تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت خودروهای کرمان موتور گفت: در حال حاضر در مقابل افزایش قیمت ناشی از افزایش نرخ ارز مقاومت کرده‌ایم و قیمت‌ها را بالا نبرده‌ایم.

او همچنین تصریح کرد:در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری هیوندای در ایران هستیم و نتیجه مذاکرات جدید فروردین سال آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد.

منبع خبر: