دوشنبه, 3 مهر 1402
منو اصلی

 

نمایش رنگ هیجان در غرفه کرمان موتور.

 

KMC T8 Monster؛ گل سرسبد نمایشگاه آفرود.

کرمان‌موتور در ششمین نمایشگاه بین‌المللی سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، آفرود، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال شرکت کرده است. غرفه این شرکت با چیدمانی از محصولات رنگارنگ و جذاب بویژه یک دستگاه پیکاپ KMC T8 Monster که تجهیزات و لوازم تیونینگ آن نسبت به‌دیگر پیکاپ‌ها کامل‌تر است،تزئین شده و مورد استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است.  

در این نمایشگاه یکدستگاه خودروی T8 صورتی و یکدستگاه خودرو T8مانستر به شدت مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفتند.شرکت‌ها و فعالان حوزه تیونینگ آفرودی خودروها با هدف سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی و اتوکمپینگ دراین نمایشگاه حضور دارند و شرکت کرمان موتور نیز با رنگ های مختلف پیکاپ KMC T۸ در این نمایشگاه خوش درخشید.

کی ام سی T۸ یا همان جک T۸ از لحاظ ظاهری شباهت‌هایی با پیکاپ فورد رنجر دارد و به خوبی توانسته المان‌ها و شاخصه‌های یک پیکاپ آفرودی به‌روز و مطابق با معیارهای جهانی را در سطح قیمت متوسط، پیش روی خریداران قرار دهد. ابعاد بزرگ، پروفیل‌های بدنه خوش‌حجم، گلگیرهای حجیم به همراه فلاپ‌های مشکی برآمده، رینگ‌های بزرگ و هندسه گیرای نمای جلو، از جمله نقاط قوت طراحی این وانت بزرگ به شمار می‌روند.

 در نمایشگاه آفرود،کمپینگ و تجهیزات سفر 1402 یک دستگاه کی ام سی T8 صورتی رنگ در غرفه شرکت کرمان موتور حضور داشت که به جرات می توان گفت خاص ترین پیکاپ در خیابان ها خواهد بود. هرچند که هنوز این رنگ توسط کرمان موتور به تولید انبوه نرسیده و با کاور تولیدشده اما نمایش خودرو پیکاپ با این رنگ خاص باعث استقبال زیاد بازدیدکنندگان شده بود.

 

نمایش پیکاپ T8 مانستر 

در کنار پیکاپ صورتی اما شرکت کرمان موتور پیکاپ جالبی از T8 را با پسوند مانستر به نمایش گذاشت.خودروی سبز رنگی که با تجهیزات نصب شده روی آن، ابعاد بزرگ تری به خود گرفته است.این خودرو برای آن که خشن تر به نظر برسد، به اقلام آفرودی نظیر سپر جلو و عقب جدید، رینگ و لاستیک های آفرودی و کیت تعلیق آیرونمن تجهیز شده است.این ارتفاع زیاد سبب شده بود که فضای کافی و مناسبی برای نصب رینگ و لاستیک بزرگتر 33 اینچی برای T8 فراهم شود.

مشخصات فنی پیکاپ T8

کی ام سی T8 اولین پیکاپ شرکت کرمان موتور است که در بازارهای جهانی با نام جک T8 شناخته می شود.

محصول پیکاپ T8 با 2 هزار سی.سی حجم موتور دارای حداکثر قدرت 174 اسب بخار است که از یک جعبه دنده شش سرعته دستی با سیستم فرمان هیدرولیکی بهره می برد و استاندارد آلایندگی یورو5 را پاس می کند.

سیستم ترمز این محصول دیسکی برای جلو و عقب، سیستم تعلیق جلو بصورت مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و در عقب نیز غیر مستقل از نوع فنر تخت است. حجم مخزن سوخت آن 76 لیتر می باشد و حداکثر سرعت این پیکاپ 150 کیلومتر بر ساعت است.

T8 دوکابین، دارای 5325 میلی متر طول، 1880 میلی متر عرض، 1830 میلی متر ارتفاع خودرو با فاصله 3090 میلی متر بین دو محور می باشد که 1965 کیلوگرم وزن خالص دارد و وزن بار مجاز این پیکاپ 840 کیلوگرم اعلام شده است.

تجهیزات و امکانات پیکاپ T8 شامل صندلی کمک راننده با تنظیم دستی در 4 جهت، شیشه بالابر برقی Power Window، گرمکن شیشه عقب، تهویه مطبوع دستی، محافظ قسمت بار، رکاب جانبی، چراغ روشنایی در روز، تریم داخلی مشکی، سیستم پخش MP5 با ورودی USB، دارای 6 بلندگو، Bluetooth، عایق درب موتور، جک بادی نگهدارنده درب موتور، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، اتولایت، تنظیم ارتفاع نور چراغ های جلو، چراغ های جلو زنون، چراغ های عقب LED، مه شکن جلو و عقب، آینه های جانبی با تنظیم برقی و دارای گرمکن، فرمان هیدرولیکی با پوشش چرمی، قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت، کلیدهای کنترل سیستم صوتی روی فرمان، تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر، کامپیوتر سفری، صندلی چرمی، و صندلی راننده با تنظیم دستی در 6 جهت است.

      


 
 
 
 
 
 
 

     

 

 

 

منبع خبر: روابط عمومی صنایع خودرو سازی کرمان