یکشنبه, 3 تیر 1403
منو اصلی

 

تازه های خبر.

 

شرایط فروش اسکای ول ET5 مدل 1402 و تحویل 30 روزه

در فروردین ماه 1403 شرکت خودروسازی نبکا اقدام به عرضه خودرو برقی اسکای ول ET5 کرده است.  

نبکا ET5 یا همان اسکای ول ET5، کراس اوور برقی این شرکت با مدل سال 1402 و قیمت 2 میلیارد و 350 میلیون تومان به فروش می رسد. با توجه به شرایط فروش اعلام شده، موعد تحویل این خودرو 30 روز پس از ثبت سفارش خواهد بود. نخستین نمونه های تولیدی نبکا ET5 نیز به زودی برای تحویل به مشتریان آماده خواهند شد.

شرایط فروش 

خودرو نبکا اسکای ول ET5
روش فروش نقدی
مدل 1402
قیمت (تومان) 2,350,000,000
موعد تحویل 30 روزه

مشخصات فنی اسکای ول ET5

این خودروی پیشرو مجهز به یک موتور الکتریکی با توان خروجی 204 اسب بخار و گشتاور حداکثری 320 نیوتن متر است. نیروی محرکه از طریق پیشرانه جلو به چرخ های جلو منتقل می شود.

پک باتری 72 کیلووات ساعتی نبکا ET5 امکان پیمودن مسافت تا 520 کیلومتر را در شرایط بهینه فراهم می آورد. سیستم شارژ سریع این خودرو نیز قابلیت افزایش میزان شارژ باتری از 20 تا 80 درصد را در مدت 40 دقیقه دارد. این در حالی است که فرآیند شارژ معمولی باتری به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

نبکا در طراحی ET5 از امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی بسیاری بهره برده است. سیستم 10 کیسه هوای شش گانه، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سیستم کنترل شروع حرکت در سربالایی، رادار خط خوان، رادار نقطه کور، ترمز اضطراری اتوماتیک، سقف پانورامای برقی، ترمز پارک برقی، سیستم اتوهلد، فرمان کمکی برقی، کروز کنترل تطبیقی، سیستم ترمز اضطراری، سردکن و گرمکن صندلی های جلو، صندلی های برقی جلو، تنظیم برقی صندلی شاگرد از ردیف عقب، خسته گیر زانوی راننده، ماساژور صندلی راننده، حافظه صندلی راننده، تهویه اتوماتیک، سیستم پاکسازی هوای کابین، نور بالای اتوماتیک، درب صندوق عقب برقی با سنسور حرکتی پا، استارت دکمه ای و شارژر بی سیم تلفن همراه از جمله تجهیزات این کراس اوور برقی به شمار می روند. علاوه بر این، نبکا ET5 امکان تنظیم حالت رانندگی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بازدید از خودرو اسکای ول ET5 در نیایش مال

شرکت نبکا همچنین کارشوی نیایش مال را برای معرفی این محصول جدید و ثبت نام مشتریان در نظر گرفته است. متقاضیان می توانند با حضور در این کارشو از نزدیک با مشخصات فنی و امکانات اسکای ول ET5 آشنا شوند.

منبع خبر: