یکشنبه, 3 تیر 1403
منو اصلی

 

قائم مقام صادرات لیفان

 

«820» برای مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی طراحی شده است

قائم مقام مدیرعامل شرکت صادرات لیفان گفت: محصول «لیفان 820» خودرویی است که بطور خاص برای مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی طراحی شده است.  

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، الکس هوانگ، با اعلام این خبر اظهار داشت: از سال 2008 میلادی که لیفان و کرمان موتور همکاری خودشان را برای تولید خودرو در ایران آغاز کرده اند طعم موفقیت، بحران اقتصادی، تحریم و مشکلات را چشیده اند.

 

وی ادامه داد: لیفان در این مدت و در مقابل مشکلات فوق هیچ دلهره و ترسی نداشته و یا به فکر تسلیم شدن نبوده بلکه با تلاش مستمر و ارائه راه حل های مناسب سعی در غلبه بر مشکلات را داشته است و به همین دلیل افتخار می کنیم که 8 سال به مردم عزیز ایران خدمات ارائه کرده ایم.

 

قائم مقام شرکت صادرات لیفان، با تاکید بر اینکه ما به ایران، آینده ایران و بازار ایران امیدواریم، تصریح کرد: در طول 8 سال حضور در بازار ایران ما به خواسته ها و نیازهای مشتریان ایرانی و همچنین خاص بودن آنها بیشتر اشراف پیدا کرده ایم و اکنون بعد از بررسی های دقیق بازار و خواسته های مشتریان ایرانی، محصول «لیفان 820» را تولید و عرضه کرده ایم.

 

هوانگ، با بیان اینکه لیفان اعتقاد دارد محصول 820 لذت رانندگی جدیدی را برای مشتریان به همراه دارد، متذکر شد: ما می دانیم مشتریان ایرانی اهمیت ویژه ای به کیفیت و خدمات پس از فروش قائل هستند به همین منظور در ابتدا قطعات مختلف خودرو لیفان820 را از تامین کنندگان به نام جهانی تهیه کردیم و در مرحله بعد و به منظور تطابق بیشتر خودرو با شرایط ایران، آزمایش های میدانی و تست های جاده ای سختی برای این خودرو در نظر گرفتیم.

 

وی در پایان با اظهار امیدواری که دوستی بین ایران و چین برای همیشه تداوم داشته باشد، خاطرنشان کرد: گروه صنعتی لیفان علاقمند به همکاری بیشتر با دوستان ایرانی برای ساختن زندگی و آینده ای بهتر است.

 

منبع خبر: