دوشنبه, 1 مرداد 1403
منو اصلی

 

 

انتشار 2 هزار میلیارد ریال اوراق رهنی از سوی کرمان موتور

معاون توسعه و کسب و کار کرمان موتور عواید حاصل از عرضه و انتشار این اوراق را با هدف افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات اعلام کرد.  

حامد شادکام معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار کرمان موتور، با اعلام این خبر گفت: راهبرد ما برای حضور در بازار سرمایه بلندمدت خواهد بود تا هم شاهد نقدشوندگی دارایی ها، تامین منابع مورد نیاز و هم جذب سرمایه گذار در صنعت خودرو باشیم.

وی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بورس و بانک و بیمه با بیان اینکه هیچ محدودیتی در عرضه سهام کرمان موتور نداریم، اظهار داشت: کرمان موتور از حضور و درخواست برای سهام های مدیریتی و کلان در زمان عرضه سهام نیز استقبال خواهد کرد.

شادکام مهمترین دلیل حضور خودروساز کرمانی در بازار سرمایه کشور را شفافیت دانست و تصریح کرد: کرمان موتور از زیرساخت مناسب برای توسعه و افزایش ظرفیت تولید خودرو برخوردار است و به طور حتم حضور در بازار سرمایه با توجه حداکثری به منافع تمام ذینفعان صورت می گیرد و ادامه می یابد.

انتشار ۲۰۰۰ میلیارد ریال اوراق رهنی از سوی کرمان موتور

معاون توسعه و کسب و کار کرمان موتور در ادامه از انتشار و عرضه ۲ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی با سر رسید ۳ ساله خبر داد.

وی عواید حاصل از عرضه و انتشار این اوراق را با هدف افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات اعلام کرد.

شادکام در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش ظرفیت تولید، راه اندازی خطوط تولید و احداث خط رنگ جدید در کرمان موتور اشاره و اظهار کرد: با توجه به این موارد سعی داریم که از تمام ظرفیت بازار سرمایه به منظور حضور بلند مدت و هدفمند بهره مند شویم.

منبع خبر: