پنجشنبه, 24 خرداد 1403
منو اصلی

 

 

مچ بند هوشمند؛ تکنولوژی جذاب در ام وی ام ایکس 55؛

نگاهی به کارکرد مچ بند هوشمند کراس اوور جدید مدیران خودرو  

اخیرا شرکت مدیران خودرو محصول جدید خود ام وی ام ایکس 55 را به صورت محدود وارد بازار و فروش آن را آغاز کرده است.این خودرو دارای آپشن بسیار مدرن و خاصی است که تنها در خودروهای بسیار لوکس بازار ایران وجود دارد و همین امر موجب جلب نظر بسیاری شده است.

جا دارد تا در اینجا به نحوه عملکرد این ساعت توجه ویژه داشته باشیم.با در دست داشتن این ساعت می توان برخی ادوات کنترلی خودرو را در دست گرفت.در خصوص کاربردهای این مچ بند هوشمند می توان به استارت زدن خودرو از روی ساعت، باز کردن درب صندوق عقب، بالا و پایین کردن شیشه ها از راه دور، مشاهده تماس های ورودی و پیام ها، چک و کنترل کردن سوابق پزشکی و سلامتی و نظارت بر ضربان قلب و .... اشاره کرد.

این امکانات نشان می دهد که ایکس55 یک کراس اوور مدرن و امروزی است که با طراحی مدرن و امکانات تکنولوژیک به روز و ارزشمند خود می تواند مورد توجه قرار گیرد.مدیران خودرو با عرضه خودروی ایکس 55 به خوبی نشان داد که استراتژی شرکت مدیران خودرو عرضه خودروهای با تکنولوژی و امکانات بالا و ارزشمند است که می توانند بسیاری از خودروهای خارجی را به چالش بکشد.

یادآور می شود، خودروی ایکس 55 به صورت محدود و با 4 سال یا 100000 کیلومتر گارانتی به همراه 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان در دسترس متقاضیان است.

منبع خبر: