پنجشنبه, 24 خرداد 1403
منو اصلی

 

اخبار گوناگون

 

راهکار جالب برند خودروسازی چینی برای کاهش خطر ابتلا به کرونا

اگرچه تمامی کسب و کارها را وارد بحران کرده است، با این حال برخی از شرکت ها با مدیریت درست موفق شده اند تا شرایط را تا حدی بهبود بخشند. بدون شک جیلی به عنوان بزرگ‎ترین برند خودروسازی کشور چین، یکی از این موارد محسوب می شود.  

این شرکت موفق شده است تا 10 هزار فروش اینترنتی داشته باشد، با این حال یکی از چالش های مهم این است که چگونه قانون فاصله اجتماعی در هنگام تحویل کلید خودرو، رعایت شود.

راهکار جالب برند خودروسازی چینی برای کاهش خطر ابتلا به کرونا

در این رابطه این شرکت از پهباد برای تحویل کلید خودروها استفاده می کند که مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته و مسئولان چینی را به تحسین وا داشته است. این اقدام منحصر به فرد باعث شده است تا افراد با اعتماد بیشتری اقدام به خرید کنند. درواقع مدیران این شرکت به خوبی خود را با شرایط جدید هماهنگ ساخته و این امر باعث شده است تا همچنان امکان ادامه فعالیت های آنها وجود داشته باشد.

با توجه به کاهش شدید سرعت ابتلای این ویروس در کشور چین، پیش‎بینی می شود که تا یک ماه آینده، اوضاع به شرایط عادی بازگردد. تحت این شرایط احتمالا سایر برندهای خودروسازی نیز به تقلید از جیلی، این سیاست را در دستور کار خود قرار می دهند. درواقع حتی احتمال دارد که این اقدام، به شیوه ای همیشگی تبدیل شود.

منبع خبر: