پنجشنبه, 24 خرداد 1403
منو اصلی

 

 

معرفی دیسک‌های ترمز آینه‌ای توسط برمبو!

اگر همیشه به دنبال دیدن چهره جذاب خود در دیسک‌های ترمز خودروی‌تان بوده‌اید پس فرد خوش‌شانسی هستید زیرا برمبو محصولی برای شما دارد. روتورهای گرینتیو جدید برمبو ظاهری آینه‌ای دارند. البته ظاهر متمایز این دیسک‌ها برای زیبایی نیست زیرا برمبو مدعی شده این قطعات طول عمر بیشتری نسبت به دیسک‌های سنتی داشته و در برابر خوردگی مقاوم‌تر هستند.  

به‌منظور ایجاد این حس متمایز و ظاهر آینه‌ای در دیسک‌های گرینتیو، برمبو لایه‌ای را با استفاده از فرایندی به نام تکنولوژی High-Velocity-Oxy-Fuel روی آن‌ها کشیده است. برمبو همچنین اظهار داشته ظاهر آینه‌ای این دیسک‌ها در طول زمان نیز حفظ خواهد شد.

علاوه بر طول عمر بیشتر نسبت به دیسک‌های سنتی، برمبو می‌گوید روتورهای گرینتیو آلودگی کمتری را تولید می‌کنند و بنابراین چرخ های خودرو نیز کثیف نخواهد شد.

این دیسک‌ها دارای نشان برمبو روی خود هستند. برمبو همچنین از لوگوی خود به عنوان روشی برای نشان دادن زمان فرا رسیدن تعویض دیسک‌ها استفاده کرده است.

این شرکت مشهور معتقد است قطعات یاد شده برای خودروهای الکتریکی گزینه‌ای خوب هستند زیرا سیستم ترمز این خودروها نسبت به مدل‌های درون‌سوز اندکی متفاوت است.

برمبو اظهار داشته این پوشش می‌تواند روی تمامی دیسک‌های ترمز از جمله دیسک‌های دو تکه کشیده شود. به نظر می‌رسد دیسک‌های ترمز بیشتری از برمبو در آینده دارای این تکنولوژی خواهند بود.

برمبو برای نام‌گذاری دیسک‌های موردبحث از دو واژه green و distinctive استفاده کرده است. ظاهراً هدف از انتخاب این نام عجیب تمرکز روی دوستدار محیط‌زیست بودن و ظاهری برجسته و متمایز بوده است.

 
 
منبع خبر: