سه‌شنبه, 25 مرداد 1401
منو اصلی

 

رندر اختصاصی خودروبانک روی تنها پیکاپ کرمان موتور.

 

پیکاپ جک T8 با 6 چرخ و سه محور!

اخیراً شرکت رضوانی براساس خودروی معروف شاسی بلند خود یعنی تانک، یک نسخه شش چرخ محرک معرفی کرد و نام آن را هرکول 6x6 گذاشت، امروزما پروژه متفاوتی را به شما معرفی میکنیم و آن هم کی ام سی T8 محصول جدید کرمان موتور خواهد بود که توسط خودروبانک و به صورت رندر دیجیتالی تقویت شده و به یک محور اضافه در عقب مجهز شده است.  

 پیش از این خودروهای مختلف داخلی را به صورت گرافیکی در خودرو بانک تقویت کردیم (مثل جک S5 اسپرت پلاس، آریو RS و یا دنا پلاس پرمیوم) و امروز به سراغ جدیدترین خودروی پیکاپ بازار کشور یعنی KMC T8 رفته ایم تا آن را به یک هیولای تمام عیار تبدیل کنیم. عمده تغییراتی که بر روی این خودرو اعمال شده، مربوط به اضافه شدن محور سوم در کنار محور عقب می شود و به لطف اضافه شدن یک محور دیگر، طول کلی محل بار هم افزایش پیدا کرده و ظرفیت بارگیری اتومبیل به شدت افزایش پیدا کرده است.

 

KMC T8

 

برای بخش فنی هیچگونه تغییراتی پیش بینی نشده و به همین منظور برای تامین نیرو محرکه پیکاپ جک T8 شش چرخ از همان پیشرانه چهار سیلندر بنزینی 2 لیتری استفاده می شود که به لطف سود جستن از پرخوران های توربوشارژر و بهره مندی از انژکتورهای پاشش چند نقطه ای، می تواند خروجی قدرت مطلوبی در اختیار کاربران خود قرار دهد.

به طور دقیق پیشرانه 2 لیتری کی ام سی T8 می تواند در محدوده 5000 دور بر دقیقه، حداکثر خروجی 174 اسب بخاری تولید کند و میزان خروجی گشتاور آن در محدوده 1800 الی 4000 دور بر دقیقه به حداکثر 290 نیوتن متر خواهد رسید که برای نسخه استاندارد کافی به نظر می رسد، اما برای نسخه شش چرخ محرک نیاز به قدرت بیشتری خواهد بود.

 

KMC T8

 

 
منبع خبر: