پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1401
منو اصلی

 

نسخه جدید X۲۲ با آپشن های لوکس و مدرن در راه است

 

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو با چه تغییراتی می آید؟

- شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا مدل به روز شده و پر طرفدارترین کراس اوور خود به نام ایکس ۲۲ را با عنوان ایکس ۲۲ پرو به زودی روانه بازار نماید.  

 ایکس 22 پرو تغییرات بسیاری را به خود دیده است در بخش طراحی نمای جلو خودرو به طور کلی عوض شده که شامل چراغها ، جلوپنجره و سپر جلو میباشد که تا حدودی شبیه خودروهایی چون هیندای کونا و نسل جدید سانتافه است. از سوی دیگر نمای داخل کاملا عوض شده  که کاملا مدرن و جدید می باشد.

اما نقطه قوت داشبورد جدید و مانیتور 9 اینچی آن است. این خودرو دارای امکانات رفاهی مناسب است که مانیتور 9 اینچی لمسی را میتوان مهمترین نامید که انداره بزرگ دارد و به صورت لمسی میتوان بسیاری از ادوات را کنترل نمود. همچنین به لحاظ رفاهی ترمز پارک برقی و اتوهلد در کنار فرمان برقی به عنوان گزینه های جذاب اضافه شده است.

ایکس 22 پرو به موتور 1 لیتری توربو مجهز است که توانایی تولید قدرت مناسب را دارد 107 اسب بخار خروجی این موتور است، در سالهای اخیر برندهای مطرح چون سیتروئن، مینی و بی ام و از موتورهای کوچک و پر بازده استفاده کرده اند.

همچنین گیربکس این خودرو 9 سرعته سی وی تی است که آزمایش خود را بر روی آریزو6 به خوبی نشان داده است .و انتظار میرود ایکس 22 پرو موفقیت ایکس 22 در بازار ایران را تکرار نماید.

منبع خبر: