پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1401
منو اصلی

 

شرکت کارمانیا اعلام کرد.

 

جک S5 جدید به عنوان جایگزین بی وای دی S7تحویل میشود.

کارمانیا در چند سال اخیر دچار مشکلات بسیاری شده و عدم توانایی در تحویل خودروی بی وای دی S7 مشکلات زیادی را برای این شرکت بوجود آورده است. در این بین بسیاری از مشتریان از قرارداد خود انصراف دادند اما هنوز تعداد قابل توجهی از مشتریان منتظر دریافت خودرو و یا یک محصول جایگزین برای بی وای دی S7 هستند.  

در چند هفته اخیر، این شرکت اعلام کرد که تعدادی خودروی SWM G01 به عنوان خودروی جایگزین به مشتریان تحویل می دهد، اما حال طی اطلاعاتی که به دست  رسیده، کارمانیا در تلاش است تا تعدادی جک S5 جدید را از کرمان موتور خریداری و به مشتریان خود به عنوان  جایگزین تحویل دهد. البته این قرارداد هنوز نهایی نشده و فعلاً مذاکراتی در مورد این موضوع در حال انجام است. به نظر می رسد که کارمانیا قصد دارد به هر منوالی که شده، تکلیف قراردادهای معوق خود را مشخص کند و بعد از سال ها، رضایت این مشتریان ناراضی را جلب کند.

از بی وای دی تانگ چه خبر؟

یکی دیگر از حواشی کارمانیا طی ماه های اخیر، انتشار عکس هایی از خودروی بی وای دی تانگ بود و اعلام این موضوع که کارمانیا قصد دارد به زودی تانگ را در ایران تولید و به عنوان جایگزین بی وای دی S7 تحویل دهد. موعدی که این شرکت در زمان تبدیل قراردادها اعلام می کرد، حداکثر تا پایان زمستان سال جاری بود، اما تابحال نه عکسی از بی وای دی تانگ در حال تست در خیابان های کشور منتشر شده و نه خبر جدیدی از خط تولید و یا تجهیز این شرکت برای تولید بی وای دی تانگ به گوش می رسد. سکوتی که ممکن است مجدد تاخیری را در زمان تحویل تانگ به مشتریان رقم بزند و مجدداً کارمانیا را به حاشیه ببرد. البته که امیدواریم این خودرو در شرایط فعلی کشور و مشکلات بین المللی بتواند روی خط تولید برود و مانند بسیاری از پروژه های دیگر، به صورت کلی به فراموشی سپرده نشود. شاید در شرایط فعلی و با توجه به موج نارضایتی های مشتریان، بهتر باشد که کارمانیا بیش از گذشته اطلاع رسانی کند تا رسانه ها و مخاطبین خود را از روند تولید تانگ باخبر کند.

منبع خبر: