سه‌شنبه, 25 مرداد 1401
منو اصلی

 

به دعوت باشگاه مشتریان مدیران خودرو.

 

گردهمایی مالکان آریزو ۶ و تیگو ۷

شرکت مدیران خودرو در طول سالها فعالیت در صنعت خودروسازی کشور، تلاش کرده که رابطه صمیمانه خود با مشتریان را حفظ کند. در همین راستا، باشگاه مشتریان ام وی ام در روز جمعه بیست و هشتم آبان ماه سال ۱۴۰۰، اقدام به برگزاری برنامه ای جدید و متفاوت کرد.  

در این گردهمایی که مشابه آن در دیگر کشورها هم برگزار شده، مالکان خودروهای تیگو ۷ و آریزو ۶ در باغی زیبا در نزدیکی تهران گرد هم آمدند و ساعات خوشی را در کنار یکدیگر، تجربه کردند. همزمان با اجرای برنامه های تفریحی، مشتریان مدیران خودرو با دو محصول جدید این شرکت نیز آشنا شدند.

برنامه گردهمایی با حضور مالکان در محل باغ راس ساعت ۸ صبح آغاز شد. بعد از راهنمایی مشتریان به سمت پارکینگ، خودروها یک به یک پذیرش شدند و خانواده ها جهت صرف صبحانه به تالار پذیرایی رفتند. در بدو ورود به تالار، دو خودرو جدید تیگو ۷ پرو و تیگو ۸ پرو به نمایش در آمده بودند و بسیاری از علاقمندان را به خود جذب کردند. خانواده ها پس از صرف صبحانه به چند دسته مختلف، گروه بندی شدند.

گردهمایی مالکان آریزو ۶ و تیگو ۷ به دعوت باشگاه مشتریان مدیران خودرو

عده زیادی از آقایان برای شرکت در مسابقات والیبال، ابراز تمایل کردند. رقابت تیم های والیبال به شکل حذفی برگزار شد و در نهایت، یک تیم به مقام قهرمانی رسید. گروه دیگری از افراد به سمت زمین بدمینتون رفتند. گروه سوم هم که اغلب از بانوان بودند، در مسابقات آشپزی و ساخت سالاد شرکت کردند. اما در این میان، بسیاری از مشتریان ترجیح دادند که وقت خود را صرف آشنایی بیشتر با دو محصول جدید مدیران خودرو کنند.

حوالی ظهر و با اتمام مسابقات والیبال، بدمینتون و تهیه سالاد، مشتریان به همراه خانواده بار دیگر به سمت تالار هدایت شدند تا به صرف ناهار بپردازند. بعد از پایان زمان ناهار، نوبت به اختتامیه مراسم و اهدای جوایز رسید. در این هنگام، برندگان هر یک از مسابقات اعلام شدند و به روی سن آمده و جوایز خود را دریافت کردند.

افراد برنده ضمن دریافت هدیه، با مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو هم عکس یادگاری گرفتند. مشتریان در این برنامه ضمن آشنایی هر چه بیشتر با برنامه های آتی شرکت، سوالات فنی خود را هم مطرح کردند و با دیگر مالکان و کارشناسان مدیران خودرو به تبادل نظر پرداختند.

منبع خبر: