شنبه, 28 مهر 1397
منو اصلی

 

 

با روش خرید اقساطی هیوندای i10 آشنا شوید

کرمان موتور که شریک تجاری هیوندای در ایران است، هاچ بک i10 را با شرایط فروش نقدی و شرایط به سبد فروش خود در آبان ماه اضافه کرده است  

هیوندای آی10 که نخستین مدل خودروهای هیوندای وارد شده به ایران طبق قرارداد پسابرجامی کرمان موتور و هیوندای بود، با قیمت 72 میلیون و 150 هزار تومان در بازار قیمت گذاری شد.
این خودروی هاچ بک شهری که از طراحی مناسبی برخوردار است، با پیشرانه‌ی ۱۲۴۸ سی‌سی با قدرت خروجی ۸۶ اسب بخاری، توان مناسبی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد.
هیوندای i10 که می توان آن را از ارزان ترین خودروی هیوندای لقب داد از سوی کرمان موتور به صورت فروش نقدی با تحویل یکماهه عرضه می شود.در خرید نقدی کل مبلغ خودرو به صورت یکجا باید به حساب شرکت واریز شود.
آی10 که در کلاس خودروهای شهری قرار می گیرد به دلیل قیمت مناسب، کیفیت بالا و مصرف سوخت کم یکی از محبوب ترین خودروهای هیوندای در بازار کشورهای توسعه یافته است، توانست در بازار ایران نیز به سهم مناسبی در سگمنت خود دست پیدا کند.
کرمان موتور در روش فروش اقساطی این هاچ بک شهری را با اقساط 12 و 24 ماهه با پیش پرداخت 39 میلیون تومانی به سبد فروش محصولات هیوندای آورده است.
شریک تجاری هیوندای در ایران برای اقساط 12 ماهه آی10 مبلغ 3 میلیون تومان را در نظر گرفته است.کرمان موتور آی10 را با اقساط 24 ماهه ی 1 میلیون و 600 و 60 هزار تومانی هم به خریداران عرضه می کند.
نماینده رسمی هیوندای در ایران، زمان تحویل هیوندای آی10 در روش اقساطی را نیز یکماهه اعلام کرده است.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران