دوشنبه, 28 خرداد 1397
منو اصلی

 

 

تعلل همکار کره ای موجب شد:
کرمان موتور برای خریداران النترای تولید داخلی

 


تاریخ ثبت: 1397/03/21

 

شرکت کرمان موتور به دلیل اتفاقات خارج از حیطه ارادی شرکت و تعلل شرکت کره ای هیوندایدر زمینه تامین ckdبرای تولید النترا در داخل با مشکل رو به رو شده است از این رو تحویل النترا به مشتریانی که این خودرو را پیش خرید کرده انددر شرایط موجودممکن نخواهد بود.  

مسئولان شرکت کرمان موتور اعلام کرده اند این اتفاق به دلیل مشکلات غیر داخلی و تعلل هیوندای کره جنوبی روی داده و شرکت در بروز آن نقشی نداشته اما به دلیل حفاظت از منافع مشتریان وفادار خود و احترامی که برای ایشان قائل است 2 طرح جایگزین خاص را به عنوان راه حل به خریداران النترای داخلی پیشنهاد می کند.

خریداران النترای داخلی می توانند از خرید خود انصراف داده و با این انصراف سودی بیشتر یا برابر با نرخ اعلامی سود مشارکت دریافت کنند و یا اینکه با مراجعه به نمایندگان کرمان موتور خودروی جایگزینی به جای النترا انتخاب و دریافت نمایند. مدل و نوع خودرو توسط مشتری و در نمایندگی مشخص خواهد شد.

در بند 24 قرارداد کرمان موتور با خریداران به شرایط ویژه و استثنایی اشاره شده و پیش بینی وقوع چنین اتفاقاتی از قبل شده است اما شرکت کرمان موتور به دلیل رویکرد مشتری محور و تلاش در جهت حفظ مشتریان همیشگی و وفادار محصولات کرمان موتورتصمیم گرفته خارج از بندهای قرارداد و با تبصره های جدید این مشکل پیش بینی نشده را مرتفع سازد.
 

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:227


 

دیدگاه کاربران