دوشنبه, 23 فروردین 1400
منو اصلی

 

27 دی تا 9 بهمن اجرا می شود؛

 

طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور

طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور از 27 دی ماه جاری تا 9 بهمن ماه امسال در نمایندگی های مجاز این خودروساز کرمانی اجرا خواهد شد.  

 پدیده آلودگی هوا یکی از پیامدهای توسعه صنعتی و اقتصادی است ، که با افزایش جمعیت ، گسترش شهر نشینی، توسعه حمل و نقل و استفاده بی رویه از سوخت های فسیلی روز به روز بر شدت آن افزوده می‌شود و به یکی از معضلات کلان شهرها تبدیل شده است.

شاخص کیفیت هوا (AQI) به منظور تحلیل شاخص "استاندارد کیفیت هوا "مورد استفاده می‌گردد که متاسفانه با آغاز فصول سرد سال به طور قابل توجه و نگران کننده‌ای افزایش می‌یابد.

 

هوای پاک‌در همین راستا شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور قصد دارد تا با اجرای " طرح هوای پاک با محصولات کرمان موتور" در کاهش سهم آلایندگی‌ها و بهبود کیفیت هوا سهیم باشد.

محمدرضا محمودی معاونت خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، درخصوص جزئیات طرح هوای پاک کرمان موتور، عنوان کرد: طرح تخفیف سرویس های ادواری با هدف جلب رضایت مشتریان محترم از تاریخ 27 دی الی 9 بهمن 1399 در سراسر نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش کرمان موتور اجرا خواهد گردید.

 

محمودیمشتریان محصولات JAC-J4 ، JAC-J5 ، JAC-S3 ، JAC-S5 وGeely GC6 می‌توانند با مراجعه به بیش از 100 نمایندگی‌های کرمان موتور از تخفیف 20درصدی قطعات مرتبط با سرویس‌های ادواری شامل "روغن موتور"،"فیلتر روغن" ،" فیلتر هوا"،" فیلتر هوای ورودی اتاق" و"فیلتر بنزین" به همراه تخفیف 20 درصدی در هزینه اجرت سرویس ادواری متناظر بهره‌مند گردند.

محمودی ضمن تاکید بر اهمیت مراجعه مشتریان صرفاً به نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت و استاندارد اضافه کرد: به منظور اجرای مطلوب طرح هوای پاک بیش از 100 نمایندگی در سراسر کشور در نظر گرفته شده و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ارسال قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های تمامی استان‌ها از چندین ماه گذشته انجام شده است. وی در ادامه اعلام نمود که با وجود تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده و تجهیزات استاندارد در نمایندگی‌های مجاز ، مشتریان محترم از کیفیت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر داشته باشند و جهت اطمینان از صحت فاکتور قطعات و خدمات می‌توانند به وب سایت WWW.BAMKHODRO.COM مراجعه نمایند.

همچنین مشتریان محترم استان های تهران و البرز می‌توانند به منظور صرفه‌جویی در زمان خود، در صورت تمایل از طریق تماس با شماره تلفن 42724-021 (داخلی 1) از خدمات سرویس در محل استفاده نمایند.

در پایان محمودی ابراز امیدواری نمود که شرکت خدمات و تجارت بم خودرو بتواند با اجرای این طرح ضمن یاری رساندن به مشتریان در شرایط سخت اقتصادی ، در کاهش آلودگی ها و سلامت هموطنان موثر باشد.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران