پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1401
منو اصلی

 

 

انتخاب چری تیگو۸ پرو به عنوان محبوب ترین شاسی بلند چینی در بازار روسیه

اخیرا در مراسم سالیانه خودروی سال در کشور روسیه در سال ۲۰۲۱ برند چری به عنوان محبوب ترین برند چینی در این کشور شناخته شده است و همچنین خودروی تیگو۸ پرو نیز به عنوان محبئب ترین اس یو وی چینی در بازار روسیه شناخته شده است.  

 بازار روسیه بازار بسیار یزرگ و رقابتی است که تمام برندهای خودرویی به طور آزادنه در آن فعالیت دارند ، لازم به ذکر است که برند چری تا کنون 5 بار موفق به دریافت جایزه بهترین برند چینی در بازار پر رقابت این کشور شده است که نشان دهنده پیشرفت و قدرت برند چری به عنوان یکی از بهترین برندهای چینی به عنوان سمبل توسعه صنعت خودروسازی چین میباشد .

نشریه اتوگودا در سال 2000 انتخاب خودروی سال در بازار روسیه را پایه گذاری نمود که امسال بیش از 1 میلیون مصرف کننده در سرتاسر کشور روسیه به آن رای داده اند.

در 3 ماه اول سال جاری ، فروش خودروهای چینی به رغم کاهش 2.8 درصدی سال گذشته 71 درصد جهش کرده ، فروش تیگو8  پرو در ماه مارس آغاز شد که توانست به فروش موفقی دست یابد . این خودرو به عنوان اولین  مدل چری با گارانتی 7 سال ، 200 هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان  ایجاد کرده است .  همچنین در کنار موفقیت تیگو8 پرو ، مدل تیگو7 پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در 3 ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار بدل گردد.

لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر

عصر خودرو

 

 

منبع خبر: