چهارشنبه, 24 مرداد 1397
منو اصلی

 معین منطقه سه کرمان در شرق این استان یکصد طرح اقتصادی اجرا کرد
نماینده معین(یاور) اقتصاد مقاومتی منطقه سه استان کرمان گفت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی صنایع خودروسازی کرمان بعنوان معین منطقه سه این استان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی بیش از یکصد طرح کوچک و بزرگ تولیدی و اشتغال زا را اجرایی کرده است .
بیشتر ...
 

  تصویب شهرستان بم به عنوان فرمانداری ویژه
نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شوای اسلامی از تصویب شهرستان بم به عنوان فرمانداری ویژه خبرداد.
بیشتر ...
 

 مرعشی: رقیب اصلاح طلبان،اصولگرایان نیستند؛رقیب اصلی دنیاطلبی،تنبلی و زیاده خواهی خودمان است
اینها آفت‌های خطرناکی هستند و ما را از بدنه مردم دور می‌کنند. این درحالی است که ما اساسا در صحنه هستیم تا بتوانیم کاری برای مردم و مملکت انجام دهیم.
بیشتر ...
 

 حمایت مرعشی از تیم اقتصادی دولت
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: بهتر از مدیریت فعلی می توان کشور را اداره کرد و کارگزاران برای ترمیم کابینه هیچ پیشنهادی به روحانی نداده است.
بیشتر ...
 

 مجمع نمایندگان استان کرمان بر انتخاب استاندار بومی تلاش می‌کنند
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه تاکید مجمع نمایندگان استان در انتخاب استاندار بر بومی‌بودن است گفت: ۴ گزینه از طرف مجمع نمایندگان استان کرمان برای تصدی استانداری کرمان به وزیر کشور معرفی شده‌اند.
بیشتر ...
 

 پرداخت کرایه تاکسی در کرمان الکترونیکی می‌شود
مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمان گفت: پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در شهر کرمان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
بیشتر ...
 

هیچ چیزی با تعریف دهه‌شصتی‌اش جواب نمی‌دهد
 مرعشی: صحبت کردن در باره عدالت هم برای مردم جذابیت ندارد
حسین مرعشی به روزنامه اعتماد گفت: صحبت کردن در مورد عدالت برای مردم الان هیچ جذابیتی ندارد. ما از بس حرف‌هایی زدیم و عمل نکردیم مردم را خسته کرده‌ایم.
بیشتر ...
 

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خبر داد:
 کرمان، رتبه اول کشور در راه‌اندازی اقامت‌گاه‌های بوم گردی
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: این استان در زمینه راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
بیشتر ...
 

به جای پرچم ،عکس ترامپ را آتش می زدند
 گفتند اینها که نمی‌توانند یک "پرچم" آتش بزنند، چگونه می‌خواهند بمب اتم بسازند؟
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در گفت و گویی با ایران اظهار داشت: موضوع روز ما این نیست که آقای جنتی چه فرمودند یا نماینده مجلس چه نطق کردند؟ امروز نمی‌خواهند بفرمایند مصلحت کشور چیست؟
بیشتر ...
 

آیت الله جعفری همواره محل رجوع مردم بوده اند
 سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در آئین نکوداشت آیت الله سید یحیی جعفری
سید حسین مرعشی روز پنجشنبه در آئین نکوداشت آیت الله جعفری در کرمان افزود: آزادگی در برخورد با مسائل از ویژگی های برجسته این عالم دینی و مبارز دوران پیروزی انقلاب اسلامی است .
بیشتر ...
 

 بم در مسیر توسعه
گزارش بازدید از پروژه های تولیدی صنعتی شهرستان بم
بیشتر ...
 

 نزدیک به سی هزار خانوار به خاطر تو امرار و معاش می کنند، دعایشان پشت و پناهت
تفاوت ملموسی وجود دارد بین شهرت و محبوبیت، مشهور بودن کار سختی نیست با هر کار خاص و حتی مغایر با عرف هم میتوان مشهور بود.
بیشتر ...
 

عاش سعیدا و مات سعیدا
 حجت الاسلام سید احمد مرعشی درگذشت
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرعشی از روحانیون ارشد و مبارز شهر رفسنجان و برادر بزرگتر مهندس سید حسین مرعشی به ملکوت اعلی پیوست.
بیشتر ...
 

 حماسه ماندگار مردم سالاری دینی
عقلانیت پیروز شد تا در سایه آن بتوان بزرگی ایران اسلامی را پاس داشت
بیشتر ...
 

 یاد یار
دست اجل یکایک گل ها را از گلستان وجودمان گلچین نمود.
بیشتر ...
 

 مرعشی: پیام برجام برای گردشگران خارجی خوب جواب داد
سید حسین مرعشی گفت: پیام برجام در جذب گردشگران خارجی، جدی بود که با واکنش سریع رو به رو شد و بسیار خوب جواب داد و در ظرف کمتر از چندماه، پر شدن تمام ظرفیت های گردشگری در کشور را شاهد بودیم.
بیشتر ...
 

 مرعشی: روحانی کارناتمام برجام را تمام‌کند
یک عضو شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه انتخابات واقعا در ایران تعیین کننده است، گفت: به دوستانی که هنوز تصمیم نگرفته‌اند در انتخابات شرکت کنند می‌گویم که حضورشان موثر است.
بیشتر ...
 

ستاندار کرمان عنوان کرد
 تصویب 50 میلیارد تومان اعتبار برای اتصال خط راه‌آهن جیرفت به سراسری
نماینده عالی دولت در استان کرمان با بیان این‌که میزان سپرده‌های بانکی استان پیش از این دولت 7000 میلیارد تومان بود که در پایان سال گذشته این رقم به 32 هزار میلیارد تومان رسید، افزود: پارسال در استان کرمان 95 هزار خودرو تولید شده و 10 هزار و 500 نفر در خودروسازی بم مشغول به کار هستند.
بیشتر ...
 

 انتقاد صریح مرعشی از احمدی‌نژاد
مرعشی به دولت نهم و دهم اشاره و تصریح کرد: روزی در مورد آقای احمدی‌نژاد به دوستی گفته بودم اگر جواب این آدم را ندهیم، حرمت‌شکنی خواهد کرد و اگر از ما خلاص بشود، مستقیم به صورت مقام معظم رهبری چنگ می‌اندازد.
بیشتر ...
 

در چارچوب اقتصاد مقاومتی؛
 زنجیره تولید خودرو در شرق کرمان ایجاد می شود
معین اقتصادی شرق کرمان گفت: در توافقات انجام شده مقرر شد قطعاتی از خودروهای هیوندا که قابلیت تولید براساس استانداردهای لازم را داشته باشد در این استان تولید شود که با این اقدام زنجیره تولید خودرو در منطقه شرق استان کرمان محقق می شود.
بیشتر ...
 

 گام‌های توسعه در صنعت خودروسازی ایران
پیام نوروزی می‌خوانمت از پشت درب‌های بسته در انتهایی‌ترین فصل آفرینش سال نو با نسیم روح نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را نیرویی دوباره بخشیده و به فردایی روشن نوید می‌دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش‌های ما به تاریخ صنعت این کشور بزرگ می‌پیوندد. حمد و سپاس خدای رحمان و رحیم که با وجود تنگناها و مشکلات، اما با تلاش همت و همدلی کلیه همکاران سختکوش و فعالان اقتصادی مجموعه ارگ جدید در سال ۹۵ شاهد پویایی صنعت خودرو و تداوم تولید و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های متعدد در مجموعه ارگ جدید بودیم. و این مهم، همت والایی می‌طلبید که جز از مردان و زنان با غیرت این سرزمین کهن ساخته نبود. امید است در سال پیش رو، با توکل به خداوند متعال و در سایه اتکا به توانمندی‌ها و همدلی‌های شما عزیزان و یاران همدل، مسئولیت‌‌های منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در به حرکت درآوردن چرخ عظیم صنعت کشور به خوبی محقق گردد. این مهم باعث گردید تا ارگ جدید در رسیدن به اهداف ترسیمی در برنامه‌های خود امید بیشتری نسبت به آینده داشته و در برنامه‌ریزی‌های میان مدت و بلند مدت خود نشانه‌های خوبی از توانستن و شدن را تجربه نماید. بی‌تردید سالی که گذشت با فراز و نشیب‌هایی نیز همراه بوده است که موفقیت‌های حاصله نتیجه اطمینان به توان مدیریتی و کارشناسی همکارانم در ارگ جدید بوده است، که در اینجا لازم می‌دانم، از تمامی‌شان و زحمت‌کشانی که با پشتکاری فراوان و تلاش صادقانه و خستگی‌ناپذیر خود موجبات حرکت روبه رشد و توسعه همه جانبه در ارگ جدید را فراهم نموده‌اند تقدیر و تشکر نمایم. مسعود فاضل – مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید
بیشتر ...
 

 تغییر پارادایم استانداران از سیاست به اقتصاد
علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان در دیدار با علیرضا بختیاری مدیرمسوول روزنامه «دنیای اقتصاد» با بیان اینکه رویکرد دولت در این استان اقتصادی است، تاکید کرد: استانداری کرمان بدون آنکه به‌دنبال حاشیه‌های سیاسی باشد به‌دنبال توسعه اقتصادی در استان کرمان است و در بخش سیاسی تنها بر برگزاری امن انتخابات متمرکز شده است
بیشتر ...
 

 جدول رده‌بندی‏ ‏لیگ برتر فوتبال بانوان ایران
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، جدول رده‌بندی نهمین دوره مسابقات ‏لیگ برتر فوتبال بانوان فصل 96-95‏ (جام کوثر) را تا هفته شانزدهم اعلام کرد.‏
بیشتر ...
 

 مدیریت آیت‌ا... هاشمی اقناعی بود نه دستوری
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: شما تا در قدرت نباشید، درک نمی‌کنید که چه سخت است آدم رئیس‌جمهور باشد، رئیس‌جمهور قدرتمندی هم باشد، کسانی که حقوق‌بگیر نظام هستند، بیایند در خیابان و به خانواده‌اش فحاشی بکنند و تهمت بزنند، اما آقای هاشمی هرگز به روی خود نمی‌آورد
بیشتر ...
 

 تفاهمنامه سرمایه‎گذاری نیروگاه گازی در بم امضا شد
فرماندار بم گفت: تفاهمنامه سرمایه‎گذاری نیروگاه گازی 22 مگاواتی با 45 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی 33 نفر امضا شد
بیشتر ...
 

 برجام و رشد 25 درصدی گردشگری به کرمان
برجام علاوه بر آثار ملموس و مادی، تاثیرات معنوی و روانی نیز بر ارتباط ایران با جامعه بین الملل گذاشت ، افزایش گردشگران خارجی به کشور و رشد 25 درصدی گردشگری کرمان از تاثیرات نمایان آن است.
بیشتر ...
 

 گزارش تصویری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی در بم
به گزارش “ارگ نیوز”؛ صبح امروز در محل مسجد جامع شهرستان بم مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد؛
بیشتر ...
 

 مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور خانواده وی در کرمان
مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور جمعی از اعضای خانواده آن مرحوم، تعدادی از مسئولین کشوری و استانی و اقشار مختلف مردم در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان برگزار شد.
بیشتر ...
 

 کارکردهای مناطق آزاد تجاری-صنعتی در برنامه ششم
براساس یکی از احکام پیشنهادی در لایحه قانون برنامه ششم توسعه، تمام وظایف و اختیارات و ساختار و تشکیلات دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی به وزارت اقتصاد منتقل شد که این موضوع از چند منظر قابل نقد و بازنگری است. همان‌گونه که از عنوان این مناطق مشهود است در ابتدای قانون‌گذاری برای تشکیل مناطق مذکور، اهداف تجاری و صنعتی به‌عنوان دو رکن و فعالیت و خط مشی اصلی برای آن تعریف و ساختار و آیین‌نامه‌های مربوط بر این اساس تنظیم و تصویب شد.
بیشتر ...
 

 رقم صادرات کرمان به 900 میلیون دلار رسید
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: طی 9 ماهه‌ی نخست سال‌جاری 900 میلیون دلار صادرات داشته‌ایم.
بیشتر ...
 

 حاکمیت، اعتماد لازم را به بخش خصوصی ندارد
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران هردفعه که در این سال‌ها پشت تریبون می‌آمد، می‌گفت ما تنها کشوری در دنیا هستیم که وقتی محصول‌مان زیاد می‌شود باید غصه بخوریم! چون محصول زیاد، اولا فروش نمی‌رود ثانیا قیمت را پایین می‌آورد و به همان میزان که ما در محصولِ کم درآمد داریم در محصول زیاد درآمد نداریم.
بیشتر ...
 

 “ترنم” موسیقی اصیل ایرانی در رفسنجان
به گزارش خانه خشتی به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان، به همت گروه موسیقی “ترنم” و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان ، کنسرت موسیقی سنتی و اصیل ایرانی به مدت 4 شب برگزار شد.
بیشتر ...
 

 ماجرای سخنرانی مرعشی در جیرفت چه بود؟
فرماندار جیرفت گفت: هیچ درخواستی برای سخنرانی «حسین مرعشی» در شورای تامین شهرستان جیرفت ارایه نگردیده که مجوزی صادر و یا لغو گردد.
بیشتر ...
 

 13 سال گذشت، بم همچنان در انتظار بازسازی
بازسازی بنای تاریخی ارگ بم بعد از 13 سال هنوز به پایان نرسیده و توقف‌های بیشمار عملیات بازسازی این بنای تاریخی یکی از مهمترین دلایل به سرانجام نرسیدن آن است. درحالی که مسئولان استانی و میراث فرهنگی علت طولانی شدن روند بازسازی ارگ بم را کمبود منابع مالی عنوان می‌کنند که کشورهای ایتالیا، فرانسه، آلمان و ژاپن هم برای کمک به بازسازی این بنای خشتی بزرگ آمده‌اند و مسئولان استانی با کمک گرفتن از دانش و تجهیزات چهار کشور بزرگ جهانی نه تنها هنوز نتوانسته‌اند این بنای تاریخی که 2500 سال قدمت دارد را بازسازی کنند بلکه بازهم به دنبال منابع مالی و دریافت اعتبارات بیشتر هستند.
بیشتر ...
 

 اختصاص 3 درصد از منابع نفتی به استان‌های محروم
12 بیمارستان صحرایی در جنوب شرق کشور با حضور رئیس مجلس، وزیر بهداشت و فرماندهان ارشد سپاه و مسوولان استانی در منطقه جنوب شرق کشور روز گذشته به‌صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد. در این مراسم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بندی در برنامه ششم توسعه برای مناطق محروم اضافه شده که در پی آن قرار است حمایت ویژه‌ای از مناطق محروم از جمله استان سیستان و بلوچستان صورت گیرد.
بیشتر ...
 

 ارگ و چنار هزار ساله؛ بهانه‌هایی برای سفر به راین
استان کرمان در دل خود جاذبه‌‌های گردشگری فراوانی دارد که بازدید از آنها شما را به تاریخ نزدیک‌تر می‌کند. بدون‌شک نام کرمان، ارگ‌بم را به‌خاطر می‌آورد اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که زیبایی قلعه‌های خشتی موجود در جنوب غربی این استان کمتر از ارگ‌ بم نیست. در ماه‌های ابتدایی پاییز سفر به مناطق خشک کویری لذت‌بخش است، به‌همین‌دلیل، پیشنهاد می‌کنیم در سفر به کرمان هرگز فرصت بازدید از ارگ راین (دومین بنای خشتی جهان) را از دست ندهید.
بیشتر ...
 

 هشدار امام جمعه جیرفت به سخنرانی مطهری در کرمان
امام جمعه جیرفت گفت: سخنرانی علی مطهری در روز دانشجو باید لغو شود و در غیر این‌صورت مردم انقلابی نمی‌گذارند، چنین اتفاقی بیفتد.
بیشتر ...
 

 افزایش اشتغال درپی سرمایه‎گذاری مشترک ایران و چین در بم
فرماندار بم گفت: زیرساخت‎های موجود و سرمایه‎گذاری مشترک ایران و چین در این شهرستان موجب افزایش اشتغال شده است.
بیشتر ...
 

 اتاق کرمان از اجرای پروژه‌ی تراموای شهر کرمان حمایت می‌کند
سیدمهدی طبیب‌زاده در نشست با سرمایه‌گذار آلمانی این پروژه، با بیان این‌که اجرای این پروژه می‌تواند در انتقال تکنولوژی جدید به استان، افزایش سطح رفاه مردم، کاهش ترافیک شهری، کاهش مصرف سوخت و حفظ محیط زیست تاثیر مثبت به‌سزایی داشته باشد، گفت: شهر کرمان برنامه‌ی گسترده و جامعی برای جذب توریست خارجی دارد و یکی از نیازهای تحقق این مهم، توجه به زیرساخت‌های مدرن مانند تراموای شهری است که به همین دلیل اتاق کرمان همه‌ی تلاش خود را برای رفع مشکلات احتمالی در اجرای این پروژه، انجام خواهد داد.
بیشتر ...
 

 لزوم توجه مناطق هشت‌گانه اقتصادی کرمان به گردشگری
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری دو روزه به همراه معاون اول رئیس‌جمهوری به استان کرمان رفت و در جریان این سفر ضمن بازدید از چند پروژه گردشگری و کارگاه صنایع‌دستی، در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز حضور یافت. به گزارش «دنیای اقتصاد» به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، زهرا احمدی‌پور در این نشست با اشاره به فرصتی که کویر لوت برای توسعه صنعت گردشگری به‌ویژه در استان کرمان در اختیار قرار داده، تاکید کرد: «باید از این فرصت بیشترین بهره را گرفت. همچنین این فرصت باید هدف‌گذاری شود تا شاهد پیشرفت خوبی در زمینه صنعت گردشگری کرمان باشیم.» وی تپه‌های باستانی کنارصندل در جنوب کرمان را نیز پتانسیل مناسب دیگری عنوان کرد که در زمینه گردشگری در این استان وجود دارد.
بیشتر ...
 

 استاندار: دولت نگاه اقتصادی خوبی به جنوب کرمان داشته است
استاندار کرمان با اشاره به ظرفیت های متعدد جنوب استان کرمان گفت: دولت تدبیر و امید نگاه اقتصادی خوبی به جنوب استان داشته است.
بیشتر ...
 

 مشکلات پیش روی توسعه کرمان بررسی خواهد شد
معاون اول رییس جمهور گفت: با مسئولین استان و شهرستان ها در جریان سفر به کرمان جلساتی خواهیم داشت و مشکلات پیش روی توسعه استان و اجرای اقتصاد مقاومتی بررسی خواهد شد.
بیشتر ...
 

 رویدادهای خبری روز دوشنبه در کرمان
- سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان مهمترین رویداد خبری روز دوشنبه بیست و چهارم آبان در کرمان است.
بیشتر ...
 

 ارزانی پسته ایران با شیطنت آمریکا
معاون وزیر جهاد کشاورزی ارزان شدن پسته ایرانی در بازار جهانی را به علت شیطنت آمریکایی‌ها عنوان کرد
بیشتر ...
 

 ۷۰ درصد اقدامات در وزارت کشور «اقتصادی» است/ آذربایجان شرقی، کرمان و اصفهان الگوی اقتصاد مقاومتی هستند
وزیر کشور با اشاره به ناهنجاری ناشی از مشکلات اقتصادی گفت: در حال حاضر ساختار وزارت کشور را تغییر دادیم و معاونت اقتصادی را در این وزارتخانه ایجاد کرده‌ایم، زیرا اقتصاد می‌تواند موجب امنیت پایدار، کاهش آسیب‌های اجتماعی و … شود.
بیشتر ...
 

 امضای ۳۲ میلیارد دلار موافقتنامه سرمایه گذاری در استان کرمان/ پیشرفت ۳۸ درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی
استاندار کرمان با بیان اینکه ۳۲ میلیارد دلار موافقتنامه سرمایه گذاری در استان کرمان امضا شده است، گفت: ۱۷ درصد از این موافقتنامه‌ها اجرا شده و یا در دست اجراست.
بیشتر ...
 

 احداث شهرک صنعتی قطعات خودرو در بم
: سفیر چین در ایران گفت: احداث شهرک صنعتی تولید قطعات خودرو در ارگ جدید شهرستان بم، برنامه مهم و راهبردی کشورهای چین و ایران است.
بیشتر ...
 

 انعقاد 239 میلیارد تومان موافقت‌نامه سرمایه‌گذاری در شرق کرمان
استاندار کرمان گفت: 239 میلیارد تومان موافقت‌نامه سرمایه‌گذاری در قالب ستاد مثلث توسعه اقتصادی شهرستان‌های شرق استان کرمان امضا شده است که حتی اگر 10 درصد این مبلغ هم اجرایی شود رقم زیادی است.
بیشتر ...
 

 رشد سرمایه‌گذاری در گردشگری کرمان
مدیرکل میراث فرهنگی کرمان گفت: «پس از سرمایه‌گذاری در هتل کپری قلعه گنج، سرمایه‌گذاری دیگری در حوزه گردشگری با اعتبار هزار میلیارد تومان در منطقه هنزای انجام می‌شود.»
بیشتر ...
 

 ارگ بم، قربانی مرمت
معاون میراث فرهنگی کشور با اشاره به اینکه روش‌های سنتی مقاوم سازی در برابر زلزله قدمتی طولانی در کشور دارد، اظهار کرد: در بسیاری موارد مداخله مهندسی جدید برای مقاوم‌سازی روح تاریخی اثر را از بین می‌برد.
بیشتر ...
 

 توسعه نخستین هتل کپری جهان در شرق کرمان
نخستین هتل کپری جهان که اوایل سال‌جاری در منطقه محروم قلعه گنج در جنوب شرقی کرمان به بهره‌برداری رسید، با راه‌اندازی یک کمپ گردشگری، شهربازی، سالن چندمنظوره و دیگر امکانات تفریحی-سیاحتی توسعه می‌یابد.
بیشتر ...
 

 نمایشگاه توانمندی های صنایع غذایی قطب هشتم کشور درکرمان افتتاح شد
نخستین نمایشگاه توانمندی های صنایع غذایی قطب هشتم معاونت های غذا و داروی کشور در کرمان آغاز به کار کرد.
بیشتر ...
 

 اتمام معماری سنتی در فاز پنج پروژه شش دروازه
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرمان از اتمام معماری سنتی در فاز پنج پروژه شش دروازه در هفته آینده خبر داد
بیشتر ...
 

 دفتر جذب سرمایه گذاری خارجی در اتاق کرمان تشکیل شد
رئیس اتاق کرمان گفت: دفتر جذب سرمایه گذاری خارجی در اتاق کرمان تشکیل شد تا امور اجرایی مربوط به مصوبات شورای روابط خارجی نمایندگی وزارت امور خارجه در کرمان را بر عهده بگیرد.
بیشتر ...
 

 نمایشگاه ساختمان کرمان نقطه ارتباط صنایع مرتبط با هم است
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان مدیر عامل این شرکت در آیین گشایش نمایشگاه صنعت ساختمان گفت
بیشتر ...
 

 سرمایه‌گذار آلمانی: برای سرمایه‌گذاری مشترک به کرمان آمده‌ایم
سرمایه‌گذاری برای تاسیس شرکت مشترک، تعمیر، نگهداری و آموزش نیروهای بومی
بیشتر ...
 

فرماندار بم خواستار شد
 همکاری سفرای مقیم ایران برای حضور گردشگران خارجی در بم
ما آماده پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی هستیم و در این راستا نیازمند همکاری سفیران مقیم در ایران هستیم.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان با تشریح آسیب های الگوی اجرایی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد
 مدیران از سیاسی کاری پرهیز کنند
استاندار کرمان با تشریح آسیب های احتمالی الگوی اقتصاد مقاومتی مطرح شده در استان کرمان گفت: باید از سیاسی کاری در این الگو به شدت پرهیز کنیم زیرا سیاسی کاری و نگاه سیاسی در این طرح باعث ضرر به مردم منطقه، مسئولان، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و حتی دین مردم خواهد شد در نتیجه به همه مدیران استان هشدار می‌دهم که از سیاسی کاری پرهیز کنند.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان
 مرمت آثار تاریخی از مأموریت‌های مناطق 8 گانه اقتصادی کرمان است
به گزارش خبرگزاری فارس آر کرمان، علیرضا رزم‌حسینی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قنات‌ها برای ایران بسیار مهم هستند و 11 قنات شگفت انگیز داریم که سه قنات در استان کرمان قرار دارد و پرونده این قنات‌ها در نشست‌های قبلی یونسکو رد شده بود.
بیشتر ...
 

 پیام استاندار کرمان به مناسبت ثبت جهانی قنوات جوپار و بم
استاندار کرمان به مناسبت ثبت جهانی قنوات جوپار، اکبر آباد و قاسم آباد شهرستان بم پیام صادر کرد.
بیشتر ...
 

 سفر وزیر کشور به کرمان
به منظور پیگیری و واگذاری اختیارات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان‌های پایلوت، وزیر کشور عصر امروز وارد کرمان می‌شود.
بیشتر ...
 

 استقبال از روحانی با شعار حمایت از هاشمی!
رئیس‌جمهور و تعدادی از اعضای کابینه روز گذشته در راستای بیست و هفتمین سفر استانی راهی کرمان شدند و در بدو ورود به این شهر از سوی آیت‌ا... جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، علیرضا رزم حسینی استاندار و جمعی از مقامات و مسئولان ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفتند.
بیشتر ...
 

 21 اردیبهشت کرمان میزبان رییس جمهور است
معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید سه شنبه آینده - 21 اردیبهشت ماه 1395 - به استان کرمان سفر می کند.
بیشتر ...
 

 کرمان، میزبان بیش از دو میلیون مسافر نوروزی
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان گفت: دو میلیون 19 هزار مسافر نوروزی از 28 اسفند سال گذشته تا 13 فروردین سال جاری به این استان سفر کردند.
بیشتر ...
 

 طبیعت زیبای بم مرا می خواند
شهرستان بم با اقلیمی پر رمز و راز، مرا می خواند و برای دیدنم لحظه شماری می کند.
بیشتر ...
 

 اصلاح‌طلبان کرمان با چهره‌های جدید
قائم مقام ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان استان کرمان گفت: براساس راهبردی که از قبل طراحی کرده بودیم با چهره‌های جدیدتر و کمتر شناخته شده در انتخابات حضور خواهیم داشت.
بیشتر ...
 

 دوچرخه‌سواران شرق کرمان 170 کیلومتر رکاب زدند
گروه ایران زمین 20 دوچرخه‌سوار از شهرستان بم به ‌منظور ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در قالب توری با عنوان «تور سبز دوچرخه‌سواری» 170 کیلومتردر شرق استان کرمان رکاب زدند.
بیشتر ...
 

سهم کرمان از بازار گردشگری خارجی کشور چقدر خواهد بود؟
 خرگوش یزدی و لاک‌پشت کرمانی
بسیاری از کارشناسان، رسانه‌ها و نهادهای معتبر در حوزه گردشگری، سال 2016 میلادی را سال سفر به ایران خوانده‌اند. پیش‌بینی می‌شود ورود گردشگران خارجی به کشور که از سال 2014 سیر صعودی پیدا کرده، در سال جاری میلادی به نحو چشمگیرتری افزایش پیدا کند. به موازات این تحول، رقابتی پنهان میان استان‌های مختلف درگرفته است تا بتوانند شمار بیشتری از گردشگران خارجی را به سوی خود جذب کنند.
بیشتر ...
 

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان
 کرمان در برنامه بازدید راهنمایان گردشگری جهان در کنوانسیون 2017 قرار گرفت
مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: با مساعدت معاون گردشگری کشور و تلاش این اداره کل ، استان کرمان در برنامه بازدید راهنمایان گردشگری جهان در کنوانسیون 2017 قرار گرفت.
بیشتر ...
 

 دوازدهمین سال خاموشی «ایرج بسطامی»
دُر مکتوم در صدف...
بیشتر ...
 

 حفاری بزرگترین تونل انتقال آب خاورمیانه در استان کرمان
گروه ایران زمین عملیات حفاری بزرگترین تونل انتقال آب در خاورمیانه در استان کرمان آغازشد. این تونل 38 کیلومتری بخشی از مسیر انتقال آب از سد شهیدان «امیرتیموری» یا «صفارود» به کرمان خواهد بود و با ساخت آن مشکل آب شرب مناطق شمالی استان کرمان در دراز مدت حل خواهد شد.
بیشتر ...
 

 چرا محمدعلی کریمی باید نامزد انتخابات شود؟
نام محمدعلی کریمی دوبار برای انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شده است. یک بار دو سال پس از آنکه کرسی استانداری را به محمد رئوفی‌نژاد تحویل داد و یک بار 4 سال پس از آنکه کرسی نمایندگی را به محمد مهدی زاهدی تحویل داد.
بیشتر ...
 

فرماندار زرند خبر داد
 سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان کرمان
فرماندار زرند از سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان کرمان خبر داد و گفت: استانداری از تمامی شهرستان‌ها درخواست نموده است تا مسائل شهرستان خود را ارسال نمایند که این موارد ارسال شده است.
بیشتر ...
 

 "اینجا دربم، گوهری آرمیده است "
وقتی در بم زلزله آمد ایرج بسطامی هم آنجا بود، نام یکی از بهترین صداهای موسیقی سنتی ایران نیز درفهرست قربانیان زلزله بم ثبت شد.
بیشتر ...
 

 آغاز ساخت مجموعه تفریحی اقامتی بام کرمان
ساخت مجموعه‌ تفریحی اقامتی بام کرمان و جاده‌ دسترسی به تله‌کابین در این منطقه با حضور مسوولان استانی کرمان آغاز شد.
بیشتر ...
 

حسین مرعشی
 8 سال کشور را شخم زدند اما هیچ چیز قابل عرضه از ما به مردم پیدا نکردند/استقلال انسان‌ها را باید به رسمیت شناخت
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه سلامت کاری مجموعه دوستان لطف خداوند است تصریح کرد: هشت سال گذشته آزمایش خوبی برای جمع ما بود؛ زیرا همه جای کشور را شخم زدند و بررسی کردند ولی هیچ چیز قابل عرضه به مردم پیدا نکردند که بیایند بگویند اینها بردند و خوردند.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان
 صنعت خودرو اشتغال پایداری برای منطقه بم ایجاد می‌کند
استاندار کرمان گفت: صنعت خودروسازی می‌تواند اشتغال پایداری برای ۲۰ هزار نفر در منطقه بم ایجاد کند.
بیشتر ...
 

انتخاب رئیس انجمن خرمای کرمان به‌عنوان رئیس انجمن خرمای ایران
 چشم‌انداز مثبت تولید و صادرات خرما
رئیس انجمن خرما و عضو هیات‌رئیسه‌ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، در مجمع عمومی عادی انجمن ملی خرمای ایران، به‌عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.
بیشتر ...
 

در همایش «چشم انداز ایران 1404 و برش های منطقه ای» تشریح شد
 اهداف برنامه‌ ششم توسعه استان کرمان از زبان استاندار کرمان
استاندار کرمان با بیان اینکه آینده استان، به عنوان قطب معدنی ملی، فراملی و قطب کشاورزی جنوب کشور پیش بینی شده است ، تصریح کرد: با توجه به عبور خط صلح گاز از این استان، صنایع پتروشیمی جزو اهداف برنامه ششم توسعه این استان دیده شده...
بیشتر ...
 

 کرمان خودرو حامی شعر و موسیقی
به گزارش روابط عمومی صنایع خودروسازی کرمان همایش سالیانه شعر رضوی با اختصاص شب شعر ویژه شهدای غواص در تاریخ های 28 و29 مردادماه در سالن های صنعتی و ذوب آهن کرمان با حضور جمعی از شعرای مدعو سراسر کشور و با حمایت صنایع خودروسازی کرمان برگزارشد وبه هفده نفر از برگزیدگان این همایش که بهترین اشعار را ارائه نمودند جوایز ارزنده و لوح یادبود تقدیم گردید.
بیشتر ...
 

 مرعشی: راه های تامین مالی در کنار فکرهای خوب شناسایی شود
استاندار اسبق کرمان گفت: باید در کنار فکرهای خوب، راه های تامین مالی نیز شناسایی شود زیرا اگر نحوه تامین مالی طرحی روشن نباشد، آن طرح کامل نخواهد بود.
بیشتر ...
 

 کارت سبز محیط زیست به پروژه انتقال آب دریای عمان/ هرمزگان و کرمان بی‌آبی رها می‌شوند؟
بعد از اینکه طرح انتقال آب از دریاچه خزر به فلات مرکزی ایران با مخالفت هایی روبه رو شد حالا خبر از کلید خوردن طرح انتقال آب از دریای عمان می رسد.
بیشتر ...
 

 آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان در برج میلاد برگزار شد
آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان در سالن همایش های برج میلاد تهران با حضور آیت ا... هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رزم حسینی استاندار کرمان، حسین مرعشی و جمعی از مسئولان کرمان برگزار شد.
بیشتر ...
 

حسین مرعشی در جشنواره کرمان
 رئیس مدیران خیابانی هستم
حسین مرعشی یکی از سخنرانان همایش فرصت های سرمایه گذاری در جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان بود.
بیشتر ...
 

 هفته فرهنگی و اقتصادی کرمان در برج میلاد تهران برگزار می شود
استاندار کرمان گفت: هفته فرهنگی این استان به منظور نمایش ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی استان کرمان از شانزدهم تا بیست و سوم مرداد ماه جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.
بیشتر ...
 

 هفته فرهنگی کرمان برگزار میگردد
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی کرمان خودرو هفته فرهنگی، اقتصادی کرمان به همت استانداری کرمان از شانزدهم تا بیست و سوم مرداد ماه جاری در سالن همایش های برج میلاد برگزار میشود.
بیشتر ...
 

 استاندار کرمان: کار اقتصادی و فرهنگی به هم پیوسته اند
36 دستگاه فرهنگی در کشور داریم که همه به نوعی کار فرهنگی انجام می دهند و همه هم ناراضی هستند/ اشکالی وجود دارد که اعتبار کلانی که در سطح کشور به حوزه فرهنگ داده می شود آنچه مورد نیاز است را برآورده نکرده است.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان
 برای تولید 20 میلیارد دلار پسته صادراتی ، 40 میلیارد دلار آب مصرف کردیم!
رزم حسینی: کاستی ها وجود دارد، اما ما سعی کردیم از نیروهای کارآمد در اداره امور استان استفاده کنیم
بیشتر ...
 

از سرگیری گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در نشست نهم
 صعود 9 پله‌ای کرمان در رتبه‌بندی فضای کسب‌وکار
دنیای اقتصاد، کرمان، مرجان ضیایی: کرمان در سالی که گذشت یکی از مقاطع به یاد ماندنی در تاریخ تعامل دولت و بخش خصوصی در استان را تجربه کرد.
بیشتر ...
 

هیات‌مدیره جدید انجمن پسته ایران انتخاب شد
 کرمان؛ کانون رایزنی فعالان صنعت پسته
دنیای اقتصاد، کرمان، مرجان ضیایی: هم‌آوردی ایران و آمریکا تنها به مذاکرات جدی و نفسگیر در«پرونده هسته‌ای» ختم نمی‌شود چه اینکه رقابت این دو کشور در دهه‌های اخیر به عرصه‌های دیگر نیز کشیده شده و در یک مورد از این رویارویی، «قدرت‌نمایی پسته‌ای» بین دو کشور در جریان است.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان در جمع مردم
 گره‌های ترافیکی کرمان توسط قرارگاه خاتم‌الأنبیا گشوده می‌شود / سئوال جالب استاندار از مردم
استاندار کرمان گفت: گره‌های ترافیکی شهر کرمان با اجرای 12 پروژه توسط قرارگاه خاتم‌الأنبیا گشوده می‌شود.
بیشتر ...
 

مدیر راهداری اداره کل راه کرمان
 خط‌کشی ۷۵۰۰ کیلومتر راه در کرمان انجام شد
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: ۷ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه در استان کرمان خط‌کشی شده است.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان
 فساد اداری با تعویض دولت‌ها عوض نمی‌شود
استاندار کرمان گفت: فساد اداری در دولت ایران نه‌ مربوط به دولت‌های قبل است و نه با روی کار آمدن دولتی عوض می‌شود و از بین می‌رود.
بیشتر ...
 

فرماندار بم
 تولیدات خودروسازی ارگ جدید در سال جاری ۲ برابر می‌شود
فرماندار بم از برنامه‌ریزی مسئولان کارخانه‌های خودروسازی ارگ جدید برای رشد دوبرابری تولیدات خبر داد و گفت: امسال با افزایش تولید از ۴۳ هزار به ۹۰ هزار خودرو رونق مجموعه ارگ جدید را در ابعاد مختلف شاهد خواهیم بود.
بیشتر ...
 

 لیدرهای اقتصادی در کرمان فعال می‌شوند
استاندار کرمان گفت: لیدرهای اقتصادی در استان کرمان فعال می‌شوند تا شرایط کارآفرینی در این خطه را رصد کنند.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان خبر داد
 اجرای طرح گردشگری 300 میلیارد تومانی در کویر کرمان
استاندار کرمان گفت: طرح گردشگری 300 میلیارد تومانی کویر کرمان در 3 فاز اجرا می‌شود.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان عنوان کرد
 لزوم تهیه طرح جامع کشاورزی در جنوب کرمان/پیگیری مرز هوایی بین‌ا‌لمللی فرودگاه جیرفت
استاندار کرمان گفت: در بخش کشاورزی جنوب کرمان باید یک طرح جامع و قابل اجرا با همکاری کشاورزان تهیه شود.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان مطرح کرد
 لزوم افزایش مدیران بومی در کرمان
استاندار کرمان گفت: استان را باید توسط کرمانی‌ها بسازیم و مدیران بومی و با انگیزه باید در این خطه افزایش یابند.
بیشتر ...
 

استاندار کرمان
 کرمان در نوروز 94 میزبان گردشگران خارجی است
استاندار کرمان گفت: کرمان در ایام نوروز 94 میزبان گردشگران خارجی است.
بیشتر ...
 

در جلسه برنامه‌ریزی هفته فرهنگی کرمان مطرح شد
 ثبت یک روز در تقویم به نام کرمان
در جلسه هم‌اندیشی هفته فرهنگی استان کرمان مباحثی درباره ایجاد بسترهای لازم برای تهیه یک دانشنامه برای معرفی استان کرمان و ثبت یک روز در تقویم به نام این استان مطرح شد.
بیشتر ...
 

 
1 2 صفحه: