دوشنبه, 23 فروردین 1400
منو اصلی

 

کادک نمایشگاه فرصت های همکاری سازندگان کشور رابرپا می کند؛

 

فراخوان مشارکت قطعه سازان برای داخلی سازی موتور جک J4

شرکت کادک وابسته به گروه صنعتی کرمان خودروبا هدف داخلی سازی موتور خودرو جک J4 از محصولات شرکت کرمان موتور در تلاش است تا با برپایی نمایشگاهی از 9 تا 20 اسفندماه جاری، فرصت های همکاری با قطعه سازان داخلی را فراهم کند.  

 در راستای تحقق شعار رونق تولید و با توجه به استراتژی بلند مدت این مجموعه برای تولید یک خودرو اختصاصی و برنامه ریزی برای تولید انبوه آن، در نمایشگاه داخلی سازی موتور جک J4 بخش عمده ای از قطعات موتور این خودرو که قابلیت ساخت داخل آن توسط سازندگان داخلی وجود دارد در معرض دید قطعه سازان و شرکت های دانش بنیان داخلی قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، این شرکت که طی سال‌های گذشته وظیفه تامین قطعات خودروهای مونتاژی شرکت‌های زیرمجموعه کرمان‌خودرو شامل کرمان‌ موتور و خودروسازان بم را برعهده داشته، به‌ منظور شناسایی شرکت‌های فعال و توانمند در عرصه بومی‌سازی قطعات موتور خودرو و در راستای استفاده از تمام ظرفیت‌های صنعت‌ قطعه سازی کشور این نمایشگاه را دایر کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی صنایع خودروسازی کرمان شرکت طراحی و مهندسی قطعات کرمان‌ خودرو (کادک) بستری مناسب را برای بومی‌سازی کلیه قطعات خودروهای تولیدی مجموعه خودروسازی کرمان فراهم کرده تا با تکیه بر دانش مهندسان ایرانی و زیرساخت‌های موجود درصنایع قطعه‌سازی کشور، علاوه‌بر بومی‌سازی و خودکفایی درزمینه تولید خودرو در کشور، سهم به‌سزایی درمیزان اشتغال‌زایی جوانان داشته باشد.

برپایه این گزارش، شرکت های قطعه ساز و شرکت های دانش بنیان داخلی علاقه مند به مشارکت در طرح داخلی سازی موتور خودرو جک J4 می توانند طی روزهای 9 تا 20 اسفندماه جاری به صورت حضوری از این نمایشگاه واقع در تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، بلوار نخل، جنب ساختمان اداری صدف، طبقه دوم بازدید به‌ عمل آورند.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران